Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak átlagszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak átlagszintje lejjebb van, mint a nőké?

Figyelt kérdés

Külsőre, hogy ki mit hoz ki magából, mennyire ad magára, nem módosíthatatlan adottságokra gondolok, sőt.

Szóval egy átlagos férfi egy átlagos nőhöz viszonyítva jobban vagy rosszabbul néz ki?


2014. febr. 2. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy jobban, de szerintem egy férfi idősebb koráig meg tudja tartani a szintet, mint a nő
2014. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2014. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem egy átlag férfi sem tetszik.
2014. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem összehasonlítható.


A

2014. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nehéz megmondani, hogy milyen az átlagos férfi és az átlagos nő.

de egy férfinak mindig többet kell tennie ahhoz, hogy jól nézzen ki, jó kisugárzása legyen, megfeleljen másoknak, mint egy csajnak. a férfiak listáján van ezeregy dolog, aminek meg kell felelni egy nő szemében (sportoljon, rendelkezzen anyagiakkal, ne legyen bunkó, legyen kedves, odafigyelő, udvarias, stb) egy nőnek pedig mit kell csinálnia, hogy tetszen egy férfinak és odamenjen hozzá kezdeményezni? a nagy büdös semmit.

2014. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Moszuke ***** válasza:

nekem egy átlag alatti nő is jobban tetszik mint egy átlag feletti pasi.

26P

2014. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a férfiak beérik egy átlagos vagy az alatti nővel is

a nők csak a legjobb férfiakat keresik

2014. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

26P


P?

2014. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, de a férfiak elvárásai közelében nincsenek a nőkének, legalábbis ami a külsőt illeti.
2014. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdésben KÜLSŐ tulajdonságokról van szó, illetve hogy ezekre mennyit ad az illető SAJÁT MAGÁN, tehát légy szíves ne keverjük bele se azt, hogy a férfiak mennyire "kedves aranyosak", se azt, hogy a nők mennyire "felszínesek válogatósak", mert tényleg nem erről szól a kérdés.
2014. febr. 2. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!