Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mennyire égő tanácsot kérni?
Hát az az igazság, hogy nem vagyok egy Casanova a szó legtágabb értelmében sem. És hát most tetszik egy lány, de nem igazán tudom mit csináljak. Szerintetek ha tanácsot kérnék a barátnőjétől, akivel egyszer amúgy már beszéltem e témával kapcsolatban , az jó vagy rossz ötlet? (csak azért ne mondjátok hogy igen, hogy jobban érezzem magam)
20F ( a lány meg a fősulin a madjnem csoporttársam)
hello!
szerintem nem égő beszélgetni a barátnőjével/segítséget kérni tőle! Ő azért mégis csak jobban ismeri,hogy milyen az ízlése meg minden :) sok sikert! ;) 15/L
Attól függ, milyenek a lányok. Mármint belsőleg.
Lehet, hogy kapsz használható tanácsot, de az is benne van a pakliban, hogy jól kibeszélnek.
Szerintem magadtól próbálj inkább közeledni, aztán látod.
Nem rontunk ajtóstól a házba!
Tanácsot kérni sosem "égő", csak nem lehet előre tudni, mi lesz belőle? Ebben az esetben sem, én úgy látom.
Mi van, ha pont a barátnőjének tetszel? Vagy éppen nem is annyira jó barátnők, mint te hiszed? Sok lehetőség van az életben. Egyet biztosan ne tegyél! Ne add fel, mielőtt megpróbáltad volna! Az nem vezet sehova. Hajrá! :)
Az rossz ötlet, mert elmondja neki és gáz.
Nőtől sose kérj csajozási tanácsot, mert ők nem szoktak csajozni. Férfitól kérj, aki tud.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!