Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól cselekedtem a "barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekedtem a "barátnőmmel" kapcsolatban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.20 hónapja nagyon bejön nekem. Egyszer "jártunk" de nem volt semmi komoly köztünk, még puszi sem. Csak sms-ezgettünk. Sokáig beszéltünk. Sok időt töltöttünk eleinte.1 hónap és 9 napot "jártunk" Mióta szakítottunk el telt több mint 1 év. De még mindig szeretem.Eltelt egy kis idő(kicsit kevesebb mint egy év) mire elég bátor lettem, hogy megmondjam neki, még mindíg szeretem. Eleinte én írtam neki. Aztán ő írt rám. Én 7.es vagyok ő 8.os. Egy napközibe voltunk. (mindketten a másik miatt lettünk napisak) Nem mondott semmi konkrétumot. Mikor volt valami bajom, meghallgatott, tanácsot adott.. Fordítva is így működött. Kiálltam mellette. Ő is megvédett engem. Suliba elhülyültünk, elkezdtünk papás-mamást játszani(tudom gáz, de csak így tudtam közelebb kerülni hozzá.) Szóval egy ideig elvoltunk. Egy játék alkalmából volt csók is. Játékon kívül senki nem mert lépni.Ő egy félénkebb srác. Mikor először összejöttünk, akkor én voltam az első szerelme és barátnője is. Rajtam kívül egy lánnyal kavart csak. Szóval. Eljutottunk oda, hogy rávettem, mondja el mit érez. Ha szeret, mondja meg, ha nem akkor ne hülyítsen. Megkért, hogy ne csütörtökön, hanem pénteken had mondja el. Belementem. Péntek. Nem én kerestem őt, hanem ő engem. Nem tett/mondott semmit. (Minden nap elkísért buszmegállóba) Mondta, hogy ha hazaért, az lesz az első, hogy megírja mért viselkedett így. Hazaértem, jött az üzenet. Szeret engem. Nem mert megcsókolni, azért volt ilyen. Nagyon boldog voltam. Aztán.. Valami megváltozott. Összevesztünk 2 hétig nem szólt hozzám. Egy szót sem. Minden nap sírtam. Nyugtatót szedtem.. A legjobb barátnőmnek mást mondott mint nekem akkor. Azt mondta a b.nőmnek, hogy nem tetszem neki. Előtte pedig nekem azt mondta, hogyha lehetne egy kívánsága, az az lenne, hogy velem lehessen. Nagyon fájt. Teltek a napok. Megtörtént mindez. Már köszöntünk egymásnak, de nem beszéltünk ugyan ugy. Ő levegőnek nézett engem. A napköziben rám sem nézet.. Nem kísért buszmegállóba. Aztán ez változott. Egy másik barátnőm, mikor jött velünk buszmegbe a fiú is jött. Nem értettem. Aztán.. a barátnőm és ő elkezdtek játszani. Szerelmemnek hívták egymást. Puszilkodtak(arcra). A fiú csapkodta a barátnőm fenekét. Betelt a pohár. Összevesztem a "barátnőmmel". Egy másik barátnőm(akinek mondta hogy nem tetszem neki, stb) ő állt mellettem egyedül. Senki nem tudta mi történt. Mikor megtudták, a lányt kiközösítettik. Mindenki mellém állt inkább. Senki nem tudta elképzelni hogy volt képes erre a legjobb barátnőjével(én voltam az lb-je)... A fiú inkább a csaj mellé állt. mégjobban megalázó volt az egész. Átgázoltak rajtam. Ebben az egészben az a legrosszabb, hogy még mindíg szeretem a fiút. Mit tennétek a helyemben? (Elfelejteni nem tudom, 20 hónapig próbáltam!!) 13/L
2014. márc. 30. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Már kiiratkoztam napközíből az eset után pár nappal..-.-"
2014. márc. 30. 18:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Te érzed magad rosszul? O.o Semmi azaz SEMMI nem volt köztetek a sráccal. Nem volt a barátod, nem a "tulajdonod". Azt csinál más lánnyal(még ha az a legjobb barátnőd is!)amit csak akar. Ne neked essen rosszul a dolog. Kiközösítettetek valakit csak azért, hogy neked jobb legyen, hát gratulálok. Nem vagy te más csak egy kislány.

Én se melléd álltam volna a srác helyében.

2014. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, hanem undorító ragaszkodás.

A fiút felejtsd el, ha mindenkinek hazudozik.

Téged hívott valaha szerelmének, megcsapdosta a fenekedet, mint a barátnődnek? Nem? Vajon miért?

Tetszett a barátnődnek a srác, neki tetszett a barátnőd és nemhogy félreálltál volna és igyekeztél volna jó képet vágni hozzá (elvégre legyenek boldogok, így megérdemlik egymást), hanem még az osztálynál is elérted, hogy kiközösítsék (tudod, hogy milyen sz@r érzés? Mert én igen, hasonló szépeket kívánok).

És CSODÁLKOZOL, hogy a fiú őt választotta és nem egy 13 éves bosszúszomjas kislányt?! Oké, a fiú egy gerinctelen alak, de akkor is... (és a lány is hibás valamennyire, ha nem volt képes eléd állni, hogy belezúgott a fiúba, de ezen nem csodálkozom)


13 ÉVES VAGY!!! TANULJÁL, ne az "életed szerelmén" járjon az eszed...

"Nyugtatót szedtem". Inkább egy is észt szedjél valahonnan. Már látom magam előtt, ahogy 15-16 évesen játékból a csuklódat vagdosod, hogy milyen tré az élet.

Gratulálok az értelmi szintedhez.

2014. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: Se a lány nem szerelmes a fiúba, se a fiú a lányba! Valószínűleg azért csinálták, hogy bosszantsanak. Nemazt akartam elérni, hogy mindenki ellene forduljon, de utólag amiket megtudtam, miket kavar rólam, meg is érdemli. Második kommentelő: Már megvolt az "érvágás". Mindkettőtöknek igaza van valamilyen szinten. Valóban túlreagálhattam. De ti nem vagytok itt velem, nem élitek át a helyzetem. Ha közelebbről szemlélhetnétek, rájönnétek. Nem a tulajdonom a srác. De ha figyelmesen elolvastátok volna, akkor látnátok, hogy az eset előtt pár nappal nekem vallott szerelmet a srác..És ez benne a bosszantó. Ha nem tette volna, akkor nem érdekelne..De megtette. És "belehalok". Kegyetlenül rossz érzés. És 1.kommentelő. Én is jártam már ebben a cipőben, amiben te, és most a "barátnőm" aki már nem az..://
2014. ápr. 2. 16:06
 5/5 A kérdező kommentje:
nem első hanem 2.kommentelő(utolsó mondat)
2014. ápr. 2. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!