Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mellben lévő csomót ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellben lévő csomót ki lehet egyértelműen tapintani? Tiszta hipochonder vagyok, tuti nincs semmi bajom csak beképzelem, de attól még megnyugtatnátok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, majd ő megnyugtat. Egy csomó nem feltétlen rossz. Meg hát mi innen hogy állapítsuk meg h neked milyen??
2009. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ki lehet tapintani. Bár én nem vagyok orvos. A doki viszont nagyobb megnyugvást adhat mint én. A legbiztosabb, ha ellenőrizteted magad. De szerintem sincs semmi bajod nincs.
2009. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várj! Mutasd a monitorhoz melled! Áááá, megvan érzem! Oké! Semmi bajod sincs...

Bocs, de ezt most mi innen, hogy a francba tudjuk megállapítani? xD

2009. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam magamnak ellenőrizni.Hanyatt fekszel,mindjét kezedet kinyújtod magad mellett,csak felfeléálljon a kézfej.És a hónalj és a mell között finoman tapintsd.Ne erősen,emrt akkor fájni fog,érzékeny lesz,és akkor azt fogod bebeszélni magadnak,hogy biztos egy csomó miatt fáj.Én ezt szokatm:)

2009. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!