Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok egy ilyen vallomáshoz?

Figyelt kérdés

"Mióta megláttalak, azóta tetszel, hiszen gyönyörű vagy és itt most nem csak a külsődre gonodolok. Bármikor, amikor meglátlak, mindegy milyen rossz kedvem van, mindig boldog leszek. Álmaimban mindig együtt vagyunk, boldogok és gondtalanok, ez bárcsak élőben is így lenne."


Na, mit gondoltok, ez így jó lesz vagy vmi mást is tegyek hozzá?

17/F



2014. márc. 23. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szép,tetszene:)

21

2014. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó. :)
2014. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egy kicsit erőltetettnek tűnik. A mai nyelvezet sokat segítene. Nem kell ennyire költőien fogalmazni, elég ha teljesen átélve előadod, "normális" szavakkal. Egyébként szép, csak mivel beszédhez Túl Szép, erőltetett.
2014. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sok!

mennyire ismered jól? a mindig boldog vagyok meg álmaimban részt kihagynám.

2014. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
A vége legyen inkább: "... tehát bárcsak lex*pnál" :-)
2014. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha csaj lennék bejönne :D ...viccet félretéve, szerintem a lányok szeretik, ha kicsit költőiesen fejezed ki az érzéseidet. Legalább is én eddig így tapasztaltam. Alapvetően a kedves szavakat mindenki szereti. Jó kis szöveg :)
2014. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De édes. Nem szeretem a nyálasságot, de ha valaki ezt így elmondaná nekem, sz#rrá ölelgetném.
2014. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

kizárólag személyesen, ugye?

amúgy én elolvadnék :D

2014. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
monológnak hosszú. közben figyeled a lány arcét, hogy mit szól, ő meg arra koncentrál, hogy mikor lesz a hatásszünet, mikor lehet válaszolni. sms-be se fér bele.
2014. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az első 2 mondat szerintem elég, így egybe már kicsit erőltetett

és mindenképp élőben mondd el, az sokkal többet ér

2014. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!