Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincsenek igazi barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek igazi barátaim kinek önthetem ki a szívem?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni akarok csak eléggé felgyűlt minden..jön az érettségi,elszerencsétlenkedtem minden esélyemet a számomra tökéletes lánynál stb..

Csak haverjaim vannak akiknek ilyeneket nem mondanék a szüleimet nem érdekli.

De jó lenne kicsit kiadni,mert szétvet a feszültség.Csak a pszichológus marad?

18/F

(Azért ide írtam mert itt vannak legtöbben)


2014. márc. 22. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak van olyan ember, akivel jobb a kapcsolatod, mint a többiekkel. Nem feltétlen kell fiú havernak lennie. Vagy éppen ha van testvéred.

Esetleg írj blogot.

2014. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
50%
Nem azért de akkor mire tartod a haverokat? Mármint ha fontosabb témákat nem beszélsz meg velük akkor ennyi erővel egyedül is megihatod a berentzen almát :D
2014. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs se tesóm se ilyen ember.


Egy lánnyal beszélgettem régebben sokat. (baráti alapon)

De ő is elfoglalt,van kapcsolata,nem terhelem.

2014. márc. 22. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:

Főleg iskolatársaim.

Felszínes kapcsolatok ezek.

2014. márc. 22. 18:57
 5/7 October15 ***** válasza:

Egy lánnyal beszélgettem régebben sokat. (baráti alapon)

De ő is elfoglalt,van kapcsolata,nem terhelem.


2 kérdés: 1.: Régebben? Már nem? 2.: Ő mondta?

Ha még ugyanúgy megvan a kapcsolat és nem közölte, hogy ne használd lelki szemetesnek akkor mi a baj?


Oké most magamból indulok ki.. ha kérdeznek válaszolok, ha nem kérdeznek nem rinyálok, ha el akarok mondani valamit elmondok és ha vkire jellemzően sok időt el...szok akkor azt nyilván nem azért mert pont le.., hogy mi van vele.

2014. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha szeretnéd megadom egy áll profilom és oda kiöntheted nekem a szíved ! 15/lány
2014. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz azzal a lánnyal? Lehet hogy ő lenne a megoldás! Próbáld meg!
2014. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!