Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek a kicsit extrémebb hajak fiúkon?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 19:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és tényleg az olyan kb. korom beli csajok tetszenek nem a milfek :D
2009. dec. 15. 19:29
 12/22 anonim ***** válasza:

19:27-es vagyok megint :D

én válaszoltam, most te jössz kérdezőő :P


[link]

én ilyen hajat szeretnék :D szerinted?



.Wonder woman

2009. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön :)

Jó lenne ha minden pasinak kivasalt, félhosszú haja lenne :D -ohóó nekem nagyon tetszik :D

2009. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a belinkelt három közül az első és az utolsó. A középső túl hosszú. Pedig már 20 éves vagyok :P (és lány).
2009. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ember!! az a 3 link valami eszméletlen ocsmány!!! FŐLEG AZ UTOLSÓ. kis homár.Viszont a csajrol a kép félelmetesen szép:Đ
2009. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
utolsó: látom te tipikus ucatember vagy aki azt hiszi hogy aki nem kék farmerben, kockás ingben jár és nem pontosan 9mm a haja, akkor meleg. ok ez erős túlzás amit most mondtam, tudom h nem pont így gondolod, de a lényeget gondolom érted. Nemtudom miért kell elítélni valakit a kinézete miatt, nem tudhatod hogy milyen szexuális beállítottságú, mert nem ismered. És az a legszörnyűbb hogy ezt minden ember tudja valamilyen szinten, de attól még elítél mert ez a divat h mindenkit utáljunk aki nem néz ki teljesen átlagosan és aki nem így tesz, azt meg kell kövezni, persze átvitt értelemben a magadfajta gyengébbek kedvéért... És ez soha nem fog változni mert a sok paraszt egymást támogatja és oltogat hogy így leüt meg úgy leüt de ha netán egyedül van és eléállok........... na az a fail! Tudom hogy most konkrétan te nem, de ez a legtöbb ilyenre jellemző, csak hogy szót emeljek erről is. Nah látom sokat írtam, itt a vége :D
2009. dec. 19. 17:05
 17/22 A kérdező kommentje:
az első mondatban *tucatembert akartam írni :D
2009. dec. 19. 17:05
 18/22 A kérdező kommentje:

19:53


sztem fasza lesz :D

2009. dec. 19. 17:07
 19/22 anonim ***** válasza:

imádom :*D


kérdező: privátba kérem az msn-ed :) Barátnőm biztosan fog neki örülni :)

2010. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
imadom .persze hogy tetszik!
2010. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!