Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek, készítsek Neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek, készítsek Neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!20 éves lány vagyok és egy fiú barátomnak, aki szintén 20, szeretnék valamit karácsonyra.Készíteni jobban szeretnék mint venni, de ötletem az nincs.Annyit még, hogy ez a fiubarát az exem.2 hónapja szakítottunk, de barátok vagyunk most.Bármilyen ötletet szívesen fogadok.Előre is köszi
2009. dec. 15. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
készíts közös képekből naptárt
2009. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szupermókus ***** válasza:

ÉN tele vagyok ötletekkel!

Sztem lepd meg meztelenül átkötve magad egy piros szalaggal, mikulás sapkában. és vigyél magaddal egy Kama Sutra könyvet és az összes pozíciót vegyétek végig azeste! Jahh ne felejtsd el a kék pirulákat sem ;)

2009. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kis perverz manó, akinek ha lehúzzák a gatyáját (ott van egy fényérzékelő, és akkor aktiválódik a hangszóró), megszólal: Új-Ra, Meg-Dug-HATSZ! Nyihihiihihhi.
2009. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a manó ez tetszik, de mondom már csak barátok vagyunk, semmi etyepetye.Sajna.
2009. dec. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!