Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhetem jól magam a bőrömben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetem jól magam a bőrömben akkor is, ha ritka ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre tudod te is a választ, csak nem ismered el.

Természetesen igen!

A szépség relatív, mindenki tud magán változtatni, ki lehet hozni magunkból a maximumot. Az ápoltság, jólöltözöttség is szép.

A párkapcsolatok terén pedig a külső ugyan fontos, de a belső tart meg, ezt ne felejtsd.

2014. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érezheted. Különben meg lehet,hogy csak magadat látod "ritka rondának"
2014. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én kihoztam a maximumot,de beláttam azt is,hogy a divatos ruhák csak szép embereken keltik fel az emberek figyelmét,úgy kövér,csúnya lányok inkább nevetséges,erőltetett hatást kelt,ahogy rajtam is.
2014. márc. 7. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg privátban megmutatnád, hogy hogy nézel ki? Le merném fogadni, hogy nem is vagy ritka ronda.
2014. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!