Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire ritka lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ritka lenne az olyan felnőtt fiú/férfi, akinek tetszenének hozzám hasonlóan a formás, cicis, popsis, kerek 12-14 éves lányok is?

Figyelt kérdés
Tetszenek a felnőtt csajok is, de néha látok egész formás kiscsajokat és szerintem tuti nem többek 12-14 évnél. Mégis vonzónak tartom őket. Csak én vagoyk ilyen selejt ezek szerint? Mert isemrúsöm is folyton azzal cukkol, hogy pedo vagyok, pedig én nem érzem, hogy az lennék, hiszem csecsemőkhöz vagy 5 évs kislányokhoz egyáltalán nem vonzódom, sőt elítélem, ha ilyet hallok, hogy valaki lyen kicsi gyerekeket molesztált. De azért gondoltam megkérdem, hogy csak én vagyok így a vonazlommal, vagy van más felnőtt férfi, fiú is így ezzel esetleg, mert én rajtam kívül nem tudok másról, akinek bejönnének a formás kiscsajok vagy csak titkolják mivel ma már mindenkire ráfogják, hogy pedo lassan, aki rá mer nézni egy tini lányra vagy megmeri dícsérni, hogy milyen szép. :/
2013. aug. 2. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy egy pedo csak 5 évest molesztál?Molesztálnak azok 5 évesnél idősebb lányokat is,menj orvoshoz,ez nem normális,ha 19 vagy még ok,de ha idősebb egyáltalán nem!!!!
2013. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ezt az életkort kicsit elfelejteni,mert vagy lecsuknak 1 kis pedózásért(szeretik a börtönben is a pedóbákat,ők a kislányok legtöbbször)Vagy rosszabb esetben valami érzékeny lelkületű apuka agyonver 1 picurkát mert édes pici lányát megrontottad.

Én az utóbbi kategóriába sorolom magam.

2013. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy undorito szar alak vagy, nagyon jol fogalmaztad SELEJT !!! ;)
2013. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát..12 már gázos, de még a 14 is csak határeset.. 15 felett szerintem nincs már akkora gond, de lejjebb nem kéne, szóval ha pedómaci nem is vagy, de eléggé eltorzult az ízlésed ha nőkről van szó! Mert hát ők még nem nők! 18 éves korukig hivatalosan sem!
2013. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek? Akkor tekintenélek pedofilnak, ha a mai 12-14 éves korosztály fele nem a piától, cigitől, meg a g*citől bűzlene naponta. Így csak őrültnek, hogy neked ez tetszik.
2013. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es kiegészítelek: szar szemét szaralak :D
2013. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
most volt valahol egy szépségverseny ahol egy 15 éves csaj lett a közönség által a különdíjas most akkor a szavazók mind pedofilak?
2013. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. te tényleg ennyire korlátolt vagy? Olvasd már el a kérdést még1x és értelmezd ha tudod!!
2013. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mai 12-14 évesek már nem gyerekként néznek ki, sőt... a modellek között is sok a kamaszlány, nem csak mostanában... nekem volt olyan évfolyamtársam annakidején, aki 15 évesen már vizes pólóban fotózkodott egy újságnak.

A kérdés csak az, hogy vizuálisan érdekelnek (tehát megnézed, konstatálod, hogy formás, csinos), vagy pedig mint "nők" is vonzanak. Mert utóbbi már bizony gázos, ha egy felnőtt férfi egy gyereket nőnek tud tekinteni, és beéri egy 12-14 éves "szintjével". Tehát ha csak esztétikai élményt jelent, az nem olyan nagy gáz, hiszen a szépségipar is jócskán épít a kamaszlányok idealizált képére... de ha már meg is kívánod, vagy esetleg közeledsz is, az már bizony problémás.

2013. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!