Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak tényleg csak akkor nincs barátja ha éppen nem akar?

Figyelt kérdés
A normálisan kinéző szingli lányok azért szinglik mert arra vágynak? Ha akarnak akkor mindenképp találnak valakit?
2014. márc. 5. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Sztem függ a lány természetétől is. Mennyire idegesítő mennyire hisztis, de ezt sztem nem lehet megmondani. (Ehhez női gondolkodás kell, ami nekem nincs) :)
2014. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mr.agy...
2014. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Még akkor nincs, amikor ronda, vagy amikor túlságosan nagy önbizalomhiányban szenved, és emiatt látja magát rondának, és emiatt pocsék a kisugárzása, ami nem vonzó senki számára sem.
2014. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem mondanám pedig általában szépnek tartanak.

Bár ha minden mindegy lenne csak legyen valaki mellettem, akkor biztos lenne mindig valaki.

2014. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, halljátok én 3 hónapja összeismerkedtem egy pasival, akit imádok, és akár hiszitek akár nem 2 év eltelte után! Miután összejöttünk jelentkezett nálam 4 pasi 3 héten belül, hogy nem-e ismerkednék, az egyik az el is jött hozzám udvarolni. Hol a fenében voltak 2 évig?
2014. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem azért nem volt, mert nem akartam. De biztos van olyan is, aki akarna csak nem próbálkoznak.

Nálam olyanok próbálkoztak, akikkel nem akartam. Vagy mert túl nyomulós volt és úgy éreztem, csak a szex számít neki és csak emiatt akar (mindegy kit csak csaj legyen) maga mellé, vagy mert 20 évvel öregebb volt, vagy volt aki gazdag és jóképű volt de erre annyira beképzelt, hogy az irritált.

Vagy szimplán annyira nem tudtam vele beszélgetni, hogy nem ment.

Aztán egyszer megláttam a buszon egy régi ismerősöm (látásból volt csak ismerős) és úgy éreztem, nekem ő kell. Kezdeményeztem, összejöttünk és azóta szuper minden. Szóval sokszor tényleg a csajon múlik. Én nem adtam alább az igényeimből igaz, majdnem 2 évet emiatt egyedül voltam, de ha újra csinálnám sem állnék le olyannak, aki nem tetszik külsőre-belsőre.

2014. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van, akinél így van de a legtöbb embernél nem.

Egnem is szépnek tartanak, mégsincs barátom pedig szeretnék

2014. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze,simán.Meg hát a hiúságuk is akadályozza bennük a dolgokat,mert ők nem kezdeményeznének ha valaki tetszik nekik,inkább várnak és sírnak ha nem is tud a másik róla igazából,ő meg várja...

A másik,hogy igazából csak válogatniuk kell szóval az nem lehet túl nehéz dolog.

Én meg hiába töröm meg sok év után se jön össze semmi,és még legtöbb esetben kb. 98%-ban szóba se akartak állni velem,még beszélgetni se akartak... na akkor így hogyan kellene ismerkedni velük,mikor még csak közelebb se engednek.

2014. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!