Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársam hétvégente fb-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam hétvégente fb-n utalgat arra, hogy lefeküdne velem, viszont a suliba rám se néz! Miért?

Figyelt kérdés
Elutasítottam, mivel én nem szexelek csak úgy alapon. Nem félénk típusú a srác. Viszont csak írásban hozza fel a szex témát, suliba nagyon ritkán szól hozzám. Akkor ez most mi? Mindketten 18 évesek vagyunk.
2014. márc. 3. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Interneten mindenkinek nagy a pofája látod te is itt teszed fel a kérdést ahelyett hogy élőben megkérdezd tőle.
2014. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén unatkozik.
2014. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De kis beszari.

Szerintem suliba hozzd fel a témát te,és mondd meg neki hogy ne a facebookon legyen nagy fiú!

2014. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy papirkutya...

Szerintem meg csak sex-re kellenél neki sunyiban. Beégetném azzal, hogy az osztalyban nyilvánosan kérdezném ezt tőle meg vagy csak mondanám, hogy hagyjon békén, ha már ennyire tart...

2014. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!