Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerettek a buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerettek a buszon srácok közelében helyet foglalni vagy inkább máshová ültök?

Figyelt kérdés

Én kimondottan szeretem,ha egy csinos csaj ül le mellém:)

29 f



2014. márc. 2. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én pedig kimondottan csinos lányok mellé szoktam ülni a buszon/vonaton, ha alkalmam van rá. (tudom, nem ez volt a kérdés, mivel fiú vagyok)
2014. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mikor milyen kedvem van, de egyáltalán nem szoktam filózni, hogy anyám, de dögös, oda ülök. Leülök, azt kész. Örülök, hogy van helyem. Ha nincs máshol hely, akkor kénytelen leszel elviselni magad mellett. :)
2014. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább máshová ülnek
2014. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én soha nem ülök fiúk közelébe, és nem is szoktam engedni, hogy mellém üljenek.

Elhajtom őket azzal, hogy foglalt.


25\l

2014. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
# 4 és miért?
2014. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Én soha nem ülök fiúk közelébe, és nem is szoktam engedni, hogy mellém üljenek.

Elhajtom őket azzal, hogy foglalt."


Mivel a busz nyilvános, ez nem fogja megállni a helyét.

2014. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval: Én kimondottan szeretem,ha egy csinos csaj ül le mellém,de ha tehetem én is inkább csaj mellé űlök,hasonlóan az első válaszolóhoz képest,a 25/l-nak meg üzenem,hogy engem még egy csaj sem hajtott el mikor leültem mellé:D
2014. márc. 3. 16:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Vagy lehet a 25/l inkább lányoknak engedi hogy üljenek metté. Hmmm lehet leszbi?!
2014. márc. 3. 16:54
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha megbántottam a 25/l-t,de más nem jutott eszembe,hogy fiúkat nem enged maga mellé,gondoltam akkor lehet lányt enged,hogy leüljön mellé.
2014. márc. 3. 16:56
 10/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, taszít a férfiak közelsége. Pl. üzletben sem állok olyan kasszához ahol férfi pénztáros van, ugyanígy gyorsétteremben, inkább állok sorba többet, de lány szolgáljon ki.
2014. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!