Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mitt tenetek a helyemben? 14\L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitt tenetek a helyemben? 14\L

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon bejon , es ez O is tudja , mivel hogy megtudták a baráimtol, es amiota tudja azota máshogy viselkedik pld.: ha lát mindig áttolel hátulrol vagy is en nem engedem ..mert nem akarom hogy ugy latszodjon hogy mennyire tetszik,mert volt olyan is h mindenki elott aztmondta hogy O is volt nagyob gyerekbe szerelmes má, pedig csak honapokal nagyobb.De hatt O nagyobnak erzi magátt.


Fb-en is ir elsonek olyanoka ir hogy "szia" meg sziveket.. utana meg "mivan kislany" es most meg siman cióka es egy smiley ":D"

es kerdezte az egyik lany a suliban (aki elmondta neki hogy tetszik nekem) -hogy mert nem jár velem?..-erre o hogy lehet hogy járni fog velem de még piszkalnak vele..es kambol hazudot hogy most szakitott a barátnojevel.xD


Na es szoval nem tudom hogy kezeljem! most oleljem att en is es beszeljek vele vagy tovabra is inkabb csináljak ugy mintha nem érdekelne? es menyek ell tovabbra is el tole ha kozelitt? mert ma is kerdezte hogy elbujok tole?" akkor elmegy..


( bocsi hogy nem irtam helyesen! )



2014. febr. 25. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jön le, hogy nem veszi ez a kis srác komolyan sem a helyzetet, sem Téged. Persze még fiatalok is vagytok, biztos nem tudja még túl jól kifejezni az érzéseit, de szerintem inkább cukkol és h*lyít. Gondolom tetszik neki, hogy bejön egy csajnak és most játssza az agyát. (De az is lehet, hogy Te is bejössz neki mindennek ellenére, de attól még játssza az agyát.)

Szerintem ne hagyd neki a h*lyeségeket, inkább csak beszélgess vele Fb-n, meg esetleg ha épp normális és egyedül van, akkor élőben is. Aztán majd alakul valahogy...

2014. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"most oleljem att en is es beszeljek vele"

Ha bejön neked, igen csináld ezt pontosan.

Nem értem mi ebben a nehéz:D

2014. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éretlen a fiú|cs|ka|! Olyanokkal h cia :D nem tud bevágódni!Hűvpsvölgyi úti Pszihiátrián lenne a helye...(melesleg bezárt a,pszihiátria) viszonozd! Öleld vissza!
2014. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En az elsovel nagyon egyet ertek ..en szerintem is csak kihasznal me tudja hogy tetszik nekem. ezert inkabb nem csinalok semmit lesz ami lesz magatol. ugy se erdekel ma gyerek!! :) de fb-n amikor ir , irjak vissza?
2014. febr. 26. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!