Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is használtak már ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is használtak már ki? Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Akárkivel vagyok jóban, nem kellek barátságra. Csak kihasználnak. Én maximálisan beleteszem magam, ott vagyok, ha kellek. Nem értem. Anniyra fáj, mert tényleg igyekszem minden értelemben helyrehozni az életem és jól elvagyok egyedül is, de néha vágynék szeretetre, társaságra. És az az igazság, hogy még a párkapcsolat sem jön össze. Nem, mintha most szeretnék, mert még nem vagyok túl az előzőn. 24/L

2014. febr. 25. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
igen egy páran már igen.. de nem érdekel már majd lesz olyan aki szeret is.
2014. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ma ez a jellemző, kihasználni pedig csak azt lehet aki hagyja magát.
2014. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

volt párszor igen.

azt hittem,hogy ro-hadt nagy hódító vagyok,hogy fecsíptem a nőt,aztán amikor felmentünk a lakásba,kiderült az én felajzottságom semmi az övéhez képest és gyakorlatilag teljes mértékben felfalta és kihasználta a testem,szó szerint kiszolgálta magát és meg röhögve feküdtem,mindent megoldott állati hangon nyögve.

utána volt bennem egy ilyen érzés,hogy kihasználtak.

2014. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

na ezzel én is így vagyok,mármint a kihasználással :/


lány barátot nem nagyon akarnak a pasik azt jobb ha tudod

:(

30F

2014. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarok fiúbarátságot. Jó nekem a lánybarátság. Majd egyszer lesz újra pasim. :) És akkor elvileg ő a barátom is lesz, legalábbis ideális kapcsolatban így megy ez.
2014. febr. 25. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is használtak már ki, sajnos nem is egyszer. Legutóbbi egy férfi csak azért járt velem 3 hétig, hogy féltékenny é tegye a volt barátnőjét, ami utólag derült ki, és már volt egy gyereke is, amiről szintén nem tudtam. Barátaim nincsenek igazán, nem is voltak, de én is vágyom valami baráti körre, ahol nem kell magam megjátszani. Azt hiszem ez habitys függő. Az introvertált emberek nehezen boldogulnak szociálisan.
2014. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat: habitus
2014. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, igazából mostanában megállapítottam magamról, hogy jól érzem magam egyedül is. Mármint nekem nem okoz problémát, ha egyedül kell moziba mennem, vagy ilyesmi. Én nem unatkozom egyedül, és magányosnak se érzem magam. Csak néha. Na, és olyankor jól esne, ha lenne valaki, akivel kimozdulhatnék, akivel egy jót beszélgethetnék.
2014. febr. 25. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Kihasználni csak azt használják, aki hagyja...Legyél észnél,ennyi.
2014. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!