Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy nyújtotok támaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy nyújtotok támaszt valakinek aki lelkileg kivan?

Figyelt kérdés
pl a párotoknak

2014. febr. 23. 03:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jobbat is kitalalhatal volna?
2014. febr. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nőknek óvatosan,mert ilyenkor ha egyetértek azért robban a bomba,ha nem értek egyet akkor meg azért robban a bomba,úgyhogy hallgatok,hümmögök,átkarolom ez már sokszor bevált és a vége az hogy bújnak oda,mert milyen megértő vagyok.
2014. febr. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy szerelmes vagy!
2014. febr. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a baj. Van, amikor igénylik a fizikai érintkezést, ölelést és van, amikor elég, ha csak ott vagy neki, amikor szüksége van rá, ha támogatod, amiben tudod, de engeded, hogy nyugodtan feldolgozza, ami bántja.^^
2014. febr. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez most komoly nem kitalált.. nincs erőm most a hülyeségre
2014. febr. 23. 03:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Queen, hogy Te milyen romantikus vagy!
2014. febr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem nem vagyok szerelmes :/
2014. febr. 23. 03:16
 8/12 anonim ***** válasza:
lelki tamaszra van szukseged?
2014. febr. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Latexangyal, valóban... menthetetlenül.*-* :)


Egyébként a szerelem ezzel jár. Néha tehetetlen vagy és emészted magad, nem tudod kiverni a fejedből, padlóbban vagy mint Ő (tudom, hogy nincs ilyen szó, de na...) xD És zombi üzemmódnak, álmatlanul jársz-kelesz. Ilyenkor időt kell adni magadnak és neki is és csak lélekben mellette lenni, ha másként nem lehet.^^

2014. febr. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minimum megpróbálok de néha nem tudom mit kell mondani vagy tenni, hogy ne ártsak vele.

De azt mondom igen, nyújtok támaszt vagy csak simán meghallgatom, esetleg, ha össze van zavarodva és szeretne valamilyen tanácsot akkor azt is megpróbálok legjobb belátásom szerint adni neki viszont nem veszem el tőle azt, hogy saját maga ne próbálja meg megoldani a gondjait, csak segítek.

Párom sajnos nincs. :(

2014. febr. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!