Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ha egy férfinak egyszer nem kellettem barátnőként, ugye nincs az a körülmény, amiért később mégis fogok?
Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 17:03
1/6 anonim válasza:
huha erre enis kivancsi vagyok..
2/6 anonim 



válasza:





De igen, előfordulhat. Lehet, h megismer jobban, v megváltozol, és úgy már kelleni fogsz neki. A visszautasítás csak lányoktól szokott mindig végleges lenni.
3/6 anonim 



válasza:





de az is lehet, hogy mindig kiválasztja a legjobbat, aki elérthető, és időközben változik a mezőny, előrébb kerülsz.
4/6 anonim 



válasza:





kettes, nem egészen. volt már olyan, hogy fel se tűnt, hogy létezik, nem érdekelt, el is küldtem, mikor találkozni akart. de addig nyomult, míg el nem lágyított. utána pedig igazán beleestem.
de nem lett volna mindenkivel így! szóval hamis remény, hogy aki nyomul, az jó. de lehet, hogy bizonyos csajokat akkor is puhítani kell, ha amúgy bejöhetnél neki.
5/6 anonim 



válasza:





volt már, hogy én is későn kapcsoltam, hogy tetszik a csaj... azóta szóba se áll velem
6/6 anonim 



válasza:





Miért akarsz egy ilyennek kelleni? Legyen önbecsülésed.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!