Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találok olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan fiút, akivel azonos lenne az érdeklődési körünk?!

Figyelt kérdés
Elég sok minden érdekel, országok és kultúrájuk, utazás, természet,környezetvédelem vallás, politika, filmek, könyvek, zene, ezeken a tereken szinte mindenevő vagyok. Mégse találok olyan fiút, akivel jól el tudnék beszélni, leginkább az értelmi színvonaluk miatt. :( Én is szeretek viccelődni, jól érezni nagam, de sokaknak az intelligenciája egy tyúkéval vetekedik. Vagy csak én fogom ki mindig a legbutábbakat?
2014. febr. 21. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én se találok értelmes lányt magam mellé.. úgy tűnik, a világ ilyenné fejlődött... komolyan, egyre jobban igaznak vélem a "boldogok a lelki szegények" mondást :D
2014. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Moszuke ***** válasza:

egyedül a környezetvédelem amiben passzolunk, szal felejtős:) esetleg a könyvek, de abban én csak önismeret fejlesztéssel törődöm.

szerintem létezik olyan pasi is aki nem "tyúkagyú" csak azzal lehet, hogy nem állsz szóba, vagy nem 1 körökben forogtok..:)

2014. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, vagy már 18?
2014. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!