Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találok olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan fiút, akivel azonos lenne az érdeklődési körünk?!

Figyelt kérdés
Elég sok minden érdekel, országok és kultúrájuk, utazás, természet,környezetvédelem vallás, politika, filmek, könyvek, zene, ezeken a tereken szinte mindenevő vagyok. Mégse találok olyan fiút, akivel jól el tudnék beszélni, leginkább az értelmi színvonaluk miatt. :( Én is szeretek viccelődni, jól érezni nagam, de sokaknak az intelligenciája egy tyúkéval vetekedik. Vagy csak én fogom ki mindig a legbutábbakat?
2014. febr. 21. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha találsz ilyet,akkor is tuti csak barátként tekintesz rá,ő akárhogy tekint rád.... én már csak tudom
2014. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi vagyok. Tudok viccelődni, meg komoly is lenni, ha kell. De valahogy mindig barátként kerülök ki, mert nem vagyok, bunkó tapló. Akkor mi értelme annak, hogy hozzá tudjak szólni valamihez?

19F

2014. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem is sok minden érdekel, de én is inkább barátkoznék. F
2014. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez az átlagos normál férfi (FÉRFI) nem srác pasi stb. mércéje.
2014. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én meg mindig értelmes lányokkal ismerkedek meg, akikkel eltudok beszélgetni, de aztán nem lesz belőle semmi..20f
2014. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Veled van gond!
2014. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Talán az az értelme, hogy az emberek szívesen fognak veletek beszélgetni?!

Ne várjátok, hogy rögtön az első lány hasra essen tőletek, ha a szerelem várat is magára, ha végül eljön az életetekbe, már nem is fogjátok bánni!

2014. febr. 21. 23:35
 8/13 anonim ***** válasza:
én a lányokkal kapcsolatban érzem ezt :D
2014. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is átérzem, csak engem a lányok nem értenek meg.. meg úgy az emberek jó része sem. Lánnyal komolyan.. igazából talán csak 1-2 volt, akivel komolyan tudtam beszélni, mert volt rálátása a világra.
2014. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te osztod, az ėszt miközben ,nincs senkid???
2014. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!