Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok egy olcsó cipős fiúról?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Tornacipőben jár, de jó felsői vannak!

Nem igénytelen.

(Azt nem árulom el, hogy a lányok kedvelik vagy sem.)

Te mit gondolnál róla, hogy van benne egy kis nemtörődöm és ezért lazább, vagy hogy igénytelen?

Esetleg egyéb...?


2014. febr. 16. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak tiszta legyen. Úgy gondolom, egy emberről sokat elárul a cipője, és most itt nem a márkára értem.
2014. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

azt gondolnám hogy hasonló cipőben járunk és ő se divat szerint vesz cipőt hanem örül ha tud rendelni az 52es lábára


de most komolyan pl egy convers dorkó drágább mint egy akármilyen cipő amit nem valami márkaboltba veszel és mégis tornacipő


kényelmes és kész

én sem rohangálok bőrcipőbe mert nekem kényelmetlen

52 es lábra meg nem is kapok nagyon lépőt de ha mégis tuti a legkényelmesebbet veszem meg nem azt ami faxán néz ki utána meg 4órat volt rajtam 1 hétig csak mezítláb tudok járni mert úgy feltörte a lábam

2014. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!