Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "húsos", "kerek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "húsos", "kerek" a szeméremdombom, annak ellenére, hogy nem vagyok elhízott?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam az ezelőtti pár évben, de erről a "testrészemről" alig ment le a zsírréteg. Nadrágban még nem, de bugyiban már feltűnően kerek, kidudorodik a hasam alatt. Miért lehet ez, és, bár tudom, nincs "szeméremdomb torna" de mégis, hogyan lehetne lentebb adni belőle? 17/L
2014. febr. 11. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
áhhh...a jó homlokos punci... :)
2014. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, az ilyen marad!
2014. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amúgy azért van ott az a zsírpárna, hogy felfogja a kefélés közben a symphysis pubica-ra gyakorolt terhelés egy részét
2014. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész viszont van. Aki szeret az igy is szeretni fog aki meg nem annak meg mind1.
2014. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik helyi zsírégetés.
2014. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
genetika. max sebész tud kicsit lefaragni róla
2014. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a szemérem dombod nem véletlenül hívják dombnak, de mivel nem ismerem azt a "testrészedet", és minden valószínűség szerint nem is fogom, ezért nem tudom megmondani, hogy valóban problémás-e vagy sem.
2014. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Óóó, ne már! Akkor ez azt jelenti, hogy akár 45 kilóra is lefogyhatok, akkor is ilyen marad? Amúgy mondom, nem olyan feltűnő, barátnőim láttak már bugyiban, nekik sem tűnt fel, de engem zavar, mert mindenhol azt látom, hogy a nőknek lapos ez a testrészük, de hát akkor mindegy.
2014. febr. 11. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen kidudorodik,pedig vékony vagyok.Strandon bikiniben elég ciki.
2014. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ciki, hanem NŐIES :) Sokkal kívánatosabb, mint ha lapos lenne. Nem a médián kéne nevelkedni.
2014. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!