Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hirtelen nagy változás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hirtelen nagy változás? Létezik, hogy valaki hónapokon keresztül így megjátssza magát, vagy más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Még ősszel megismertem egy fiút. Külsőre nem kimondottan az esetem, de nem is érdekelt. Amikor megismertem volta barátom, de a kapcsolatunknak vége lett. Ezután érezhetően nagyobb figyelmet szentelt nekem ez a fiú. Tudtam, hogy tetszek neki, de engem nagyon megviselt a szakítás, nem akartam beleugrani másik kapcsolatba. Ezt neki is elmondtam.

Barátok maradtunk, sokat beszélgettünk, az utóbbi 1 hónapban minden nap beszéltünk szinte. Nekem volt egy hullámvölgyem, családi okok miatt elhanyagoltam a tanulást, és mivel ugyanazon a szakon vagyunk, felajánlotta, hogy segít.


Az utolsó 2 hétben már sokszor volt nagyon bensőséges a beszélgetésünk, és még be is vallotta, hogy szeret. Én még mindig nem tudom, mit érzek, de az rosszul esett, hogy ezek után összejött egy lánnyal.


Mit gondoltok erről? Hónapokon keresztül így meg tudta játszani magát előttem, és mindvégig el tudta hitetni, hogy fontos vagyok neki, és szeret? Vagy esetleg féltékennyé akar tenni?


2014. febr. 10. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt a vonatot lekésted. mit hittél, még évekig fog futni utánad?
2014. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én erre a kettőre tudok gondolni, bár, úgy vélem, ha tényleg szeret, és még el is mondja nekem, akkor nem fog pár napra rá egy másik lánnyal összejönni. De az is abszurdnak tűnik, hogy esetleg féltékennyé akarna tenni.

Hogyan is viszonyulhatnék ezek után egy olyan fiúhoz, akiről eddig azt hittem egy megértő, figyelmes barát?

2014. febr. 10. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mit szeretnél tőle? nem szereted, miért várjon a nagy semmire?
2014. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ettől még maradhat a barátod
2014. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit szeretnék, mert nem tudom, mit érzek iránta. Ha nem találkozunk, nem beszéltünk pár napig, hiányzik, és szomorú vagyok. Ha látom, rögtön jobb kedvem lesz. Szeretek vele beszélgetni, mert megért és figyel rám. De nem tudom elképzelni, hogy mi egy pár legyünk.
2014. febr. 10. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
barátként tekintesz rá, barátok vagytok, nem értem mi a problémád
2014. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te sem tudod, hogy erzel, szegeny sracnak honnan kene tudnia. O mar eleg sokat probalkozott..valoszinuleg mar feladta, ezert jott ossze egy masik lannyal.
2014. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Nincs is jobb mint egy abszolút döntésképtelen lány után futni akinek fogalma sincs mit akar.

Ha valóban akarnál tőle valamit akkor lépnél, az utóbbi időben csak csicskáztattad, ő pedig beleunt ebbe.

2014. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked nem tetszett, kapcsolatot sem akartál, ő jó barát volt, ahogy kiveszem a kérdésből, most is az, érdeklődött irántad, de visszautasítottad, párkapcsolatot most sem akarsz vele, de azért körül kellene ugrálnia, és még ő a gonosz.
2014. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Nem azt várom, hogy ugráljon körül, de ha barátok vagyunk, akkor azt gondolom, lehetne még beszélgetni attól függetlenül, hogy összejött egy lánnyal.


Sajnos hiányzik, mint egy jó barát. Emberként szeretem, és fontos nekem, csak nem vagyok szerelmes. Azt gondolom, ez nem az én hibám. Nem akartam félrevezetni, direkt figyeltem, ne mondjak, ne írjak félreérthető dolgokat. De sajnálom, hogy mióta összejött a lánnyal, már nem beszélünk. Színt vittünk egymás életébe, mosolyt csaltunk egymás arcára. Nem tudom, kereshetném-e, vagy mit szólna hozzá, hiszen eddig is többnyire ő keresett.

2014. febr. 11. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!