Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok első randin csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok első randin csókolózni, esetleg max szájrapuszi?

Figyelt kérdés

Első találkozásnál élőben, ha már kb 1,5 hónapja beszélgetünk, és találkozáskor jól érezzük magunkat és bejön a másik, a találkozó végén mehet a csók?

18/L és 21/F


2014. febr. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy is érezni fogod. Ha nem kínos a szitu meg jól elvagytok jöhet az édes csók. Hajrá! ;)
2014. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most ismerkedem egy lánnyal, majd a következő írásakor dől el, hogy tetszem-e neki.

Ha igen, akkor az első randira én tervezem a csókot.

Ami azért is izgalmas, mert szexi, csókolni való ajkai vannak.

2014. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az adott lánytól is függ.
2014. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 levélváltás után tuti nem, de a fenti helyzetben, ha minden oké akkor simán.
2014. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt de pontosan!! :D

S....haaat...:D mi a smarolast es a nyelvest se hagytuk ki az elson....:DDD azota egyutt vagyunk s boldogok vagyunk :))

16/L s18/F

2014. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!