Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás neten megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás neten megismert fiúval? Megérinthetem lányként?

Figyelt kérdés

Ez mindenképp csak amolyan találka, vagy már nevezhető randinak is, ha mindketten tudjuk, hogy bejövünk a másiknak? Találkozásnál arcapuszival köszönhetek, nem fogja elfordítani a fejét vagy ilyesmi? Találka alatt pl beszélgetésnél megérinthetem vagy megfoghatom a kezét, esetleg az arcát megsimíthatom anélkül, hogy rosszat feltételezne rólam? Vagy ha valami aranyos dolgot mond, akkor egy-két puszit adhatnék az arcára csak úgy? Mert kép alapján nagyon tetszik a fiú, remelém, élőben is fog. Csókot még nem engedném, azt korainak tartom első találkozáson, meg egyébként sem csókolóztam még, de amiket írtam, úgy közeledhetek felé?

17/L


2014. febr. 5. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ne? ha kölcsönös a vonzalom
2014. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze..Nem csak fiú kezdeményezhet..
2014. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépeket írsz, kár, hogy egy lány sem csinál ilyet a talikon. Legalábbis eddig mindig nekem kellett csinálni valamit, különben a lányok sosem csináltak semmit...
2014. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha látod rajta, hogy ő is tökre élvezi a társaságod és ugyanúgy vonzódik hozzád, akkor persze :)

nálam is volt már kb ugyanez a szitu és egyáltalán nem akarta elfordítani az arcát ..:D

2014. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis aranyos vagy :) Csináld nyugodtan, én imádnám! 21/f
2014. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a netes palival amikor találkoztam, akkor már rögtön együtt is aludtunk.. légy kezdeményező nyugodtan, az bejön a pasiknak :)

19L

2014. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!