Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazán lovagias, romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán lovagias, romantikus fiúk léteznek még?

Figyelt kérdés

Aki szívéből ilyen típus, és nem csak a kapcsolat első heteiben viselkedik így.

Ti találkoztatok már ilyen fiúval?:)


2014. febr. 3. 14:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam de a kutyának nem kelletem


sok csalódástól meg pofára eséstől megkeseredtem,

bunkó lettem lett párom is


magyarázhatjátok kedves leányok hogy nincs így a tapasztalat akkor is az ellenkezőjét bizonyítja

2014. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen fiút :) (többet is mondhatjuk, de ő az akire a legjobban illik ez) Ez a tulajdonsága ami annyira tetszik nekem :) Higgyétek el, fiúk, egyszer eljön az a lány, aki ezt értékelni fogja. Én is így figyeltem fel rá. Elolvadtam, hogy mennyire kedves, udvarias, romantikus. Mindig is ilyen fiúról álmodoztam, és nem, nem csak a mesék miatt, és aztán a valóságban a rosszfiúkra buknék...a valóságban is ez tetszik. ĺgy kicsit elszomorít, mikor látom, hogy sok fiú szerint "nem éri meg" ilyennek lenni. Dehogynem! Csak egyes lányok ezt nem értékelik...
2014. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

A lányok iszonyatosan képmutatóak!

1. Érzelmes, kedves pasi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.

2014. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Noydra ***** válasza:

Léteznek, ez biztos.

De ha túlzottan az vagy és papucsként viselkedsz, ne csodálkozz, ha elhajtanak...

2014. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti vannak. Megtalálhatóak mindenhol. Csak épp válaszd ki a megfelelő pillanatot a megfelelő helyen és hopp szembe is jön egy. Az egyetlen probléma hogy soha nem veszi észre senki őket. És nem is fogják. De ez így a jó.
2014. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

ma 21:17


Aki nem csicskáztat és nem egózik, az papucs?


Az a tapasztalatom hogy mindkét nem szeretne felülkerekedni a másikon,ha a pasi irányit akkor a lány érzi magát rosszul,ha meg a csaj irányit a pasi érzi magát papucsnak..Hogy lehetne megoldani ezt a problémát?

2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Noydra ***** válasza:

Úgy, hogy egyenlő felek vagytok.

Nem irányít senki...

Akkor vagy papucs, ha mindent amit mond, szó nélkül megteszed, és csicskáztatnak.

Ez nem egyenlő az udvariassággal. Szerintem sokan összekeverik.

2014. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

ma 21:31

Két "értelmes" ember közt alap egyenlő félnek lenni,de ha már az egyik nem "értelmes" akkor megy a durca,ha ezt nem kapja vagy csinálja meg a másik,ebből kezdődnek a konfliktusok..

2014. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Noydra ***** válasza:

Igen, ilyenkor kellene azt mondani, hogy viszlát.

Aztán normálisat keresni.:)

2014. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

ma 21:38

Hogy ki okos és ki normális,a különbség szinte minimális..:)

2014. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!