Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gerinctelen, és kétszínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gerinctelen, és kétszínű minden nő?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 00:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Amúgy láttam anno egy dokumentum filmet, hogy vannak olyan emberek, akik mindig egyfajta embertípust választanak párjuknak, még ha akaratlanul is teszik. Volt egy nő, aki mindig olyan férfival jött össze, aki verte. Lehet a Te esetedben,Te mindig a gerinctelen nőket választod ki. Szerintem valamit változtatnod kell, hogy más típusú nők tévedjenek az utadba. Például nem tudom eddigi párjaiddal hol ismerkedtél meg, de ha pl. mindegyikkel buliban, akkor lehet nem ott kéne ezentúl keresgélni.
2014. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Pontosan mire gondolsz, kérdező? A felszínesség meg az anyagiasság?

Ennyi erővel azt is kérdezheted, mitől kék az ég...

2014. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!