Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már részetek undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek undorító csókban?

Figyelt kérdés
Tegnap smároltam egy sráccal, de nem is akartam volna, és egyszerűen undorító volt, poshadt és büdös volt a szája és fúj, rámtör a hányinger ha rágondolok... Hogy tegyem túl magam rajta? :D

2014. jan. 26. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Legkozelebb ne a segget csokold, hanem a szajat :)
2014. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére még ilyen nemvolt:D ja és a te helyedbe 10-szer fogatmosnák:D
2014. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, nem kellene smárolni vele. El nem tudom képzelni, hogyan tudta rád erőltetni úgy, hogy te egyáltalán nem akartad... ;)


Nekem volt nagyon undorító csókélményem, életem első csókja. Sajnos a srácnak is ez volt az első, én egy "picit több, mint a szájrapuszi" jellegű dologra készültem elsőre, de ő azonnal erőszakosan ledugta a torkomba a nyelvét, de ezt szó szerint értsd, és majdnem megfulladtam, rettenetes volt.

2014. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Es szembekotosdit jatszottatok? Te nem lattad, hogy kivel allsz szemben? A szajszag korabban is erzodik, nem kell hozza nyalcsere.

Nem gondolod, hogy tulajdon keppen a sajat igenytelenseged aldozata lettel? Bocsi, de ez igy van!

2014. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha a saját igénytelenségem áldozatát úgy érted, hogy igénytelenül alacsonyra téve a mércét választottam ""partnert"" akkor lehetséges... De amúgy meg csak úgy voltam vele, hogy buli van, tökmindegy (nem gondoltam, hogy ilyen lesz) de már hatszázszor megbántam, szóval máskor okosabb leszek...
2014. jan. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!