Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esemény utáni hatása ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni hatása ez?

Figyelt kérdés
január 3.án baleset történt és rá 3 órára betudtam venni a tabit. Január 21.én kellett volna megjönnie de csak barnás folyás volt 1-2 napig. Csináltam azóta 2 tesztet mindenkettő negatív lett. Azóta se jött meg a mensim és most bal oldalon szúr az alhasam. Baj lehet vagy csak a mensi akar megjönni? Segítsetek!!!

2014. jan. 26. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy marha voltál hogy be vetted azt a sza't.Most nézheted magad h tönkre mész tőle.Idióta csaj.Már bocsi,de nem tudom másképp kifejezni ezt a marhaságot.Óvszer?Vagy hormonmentes fogi gátló nincsen?Jaa de van.Vegyél bio ligetszépe olajat észlény és hátha helyre jössz.
2014. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
használtunk óvszert de kiszakadt..és muszáj volt ezt bevennem mivel nem akartam, hogy valami baj legyen. De a terhesség akkor kizárható, ugye? Ha jövőhétig se jön meg normális akkor majd elmegyek dokihoz..
2014. jan. 26. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Terhesség kizárható, de mindenképp menj el orvoshoz.. Akkora adag hormon, hogy lehetetlen, hogy mellette terhes maradj. Nekem olyan bajom volt utána, hogy jobban görcsöltem mikor megjött, mint előtte bármikor.

1 válaszoló: a véleményedre annyit reagálnék, hogy nálunk is volt gumi, mikor velem is ez történt. Rossz volt az óvszer, van ilyen. Mivel akkor kb. 2 hónapja jártunk az illetővel, nem szedtem fogamzásgátlót.. Arra szokták szedni, ha állandó a párod, vagy ha rendszertelen a ciklusod, esetleg görcsölsz. Nálam egyik sem állt fenn, így maga a doki sem ajánlotta a rendszeres szedést. A fogamzásgátlónak is van vagy 4-5 hónap a kiürülése a szervezetből, mert az is HORMON. Vannak még helyileg alkalmazható fogamzásgátlók, amik úgy csípnek mint állat, nem kívánom senkinek, hogy kipróbálja.

Nem tudom, szerinted mit kellett volna tennem, mikor pont a ciklusom közepén voltam és elég nagy eséllyel esek akkor teherbe. Hagyni, hogy egy sz@r gumi miatt gyerekem legyen? Miből tartottam volna el? Vagy adjam be állami gondozásba? Szerintem ne ítélkezz, ameddig nem tudod miről beszélsz.. örülj neki hogy ha nem voltál még olyan helyzetben, vagy a barátnőd, ha férfi vagy. Elhiszem, hogy vannak olyanok, akik sportot űznek az esemény utániból, de nem kell általánosítani.. Szerintem.

2014. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Vagy hormonmentes fogi gátló nincsen?Jaa de van."

Annyi még, hogy INDOKOLT esetben feltesznek spirált. Ami igaz, hogy hormonmentes, viszont nem tizen- és huszonéveseknek fogják ajánlgatni. :)

2014. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek orvoshoz. Koszonom a valszodat:)
2014. jan. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!