Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek tetszenek az ilyen kényes csajok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 24. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjátok már ezt a k**@szott valóvilágot! Senki sem nézi.
2014. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Csak sajnos a hülyék.. és ők többen vannak...
2014. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál magából, amit akar!
2014. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A tudatos énemet kérded?

FÚJ! Ez egy ostoba ribizli, akiből süt a sötétség és a tökéletes műveletlenség. Híján van mindenféle stílusnak, eleganciának, kellemnek, és úgy egyáltalán egy üres héj, ami a mutatós felszínen kívül tökéletesen érdektelen és unalmas.


Az ösztönös lényemet kérded?

Kúrnám mint egy kiéhezett kannyúl!

2014. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben 100%-osan rá lettem volna gerjedve.Voltak is ilyen típusú csajaim. Aztán elkezdtem öregedni,vagy mittudomén,de egyre inkább nem hozott lázba egy-egy ilyen muff. Sőt...kezdtem igazán fárasztónak érezni őket. A mostani barátnőmmel 2 éve vagyok együtt,mások szerint nem annyira szemrevaló teremtés,de nekem bejön + okos,intelligens,kedves. Ez van,srácok...megöregedtem,már nem a punci,hanem az ész a fontos. 27/F
2014. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak több ilyen srác lenne a való életben, mint #5-ös.
2014. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok mit te 5. Engem sem érdekel milyen csaj csak nekem tetsszen és jól érezzem magam vele. Nem kell hogy csinibaba bomba nő legyen! Csak szeressük egymást úgy ahogy vagyunk!
2014. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem jön be de azért kurnátok mi?Jellemző pasik...
2014. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
hát hallod #5 baromira öreg vagy...csak sajnos okosabb nem lettél.
2014. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen egyet értek veled? Ha nekem egy pasink nem jön be a stílusa, akkor nem tetszik a külseje sem, és még csókolózni sem csókolóznék vele.
2014. jan. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!