Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon elvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon elvagyok keseredve! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval úgy 5 éve megismertem egy srácot (az interneten) és nagyon megkedveltem... Mint "idióta" fiatalok az interneten keresztűl reménytelen párkapcsolatban voltunk kb. egy hétig... Az alatt ő kiszeretett belőlem, én viszont nagyon is megkedveltem... Kértem hogy ne dobjon ki.. De annyit mondott, hogy maradjunk barátok.. Hát így is lett, ameddig elnem tűnt... Később párkapcsolatba menekültem, hátha elfelejtem.. De ez nem sikerült... Nagyon sokszor gondoltam rá.. Egyszer kétszer megtaláltam és felis ajánlottam hogy elmegyek hozza, de mondta hogy tanulnia kell nem fog raerni... Minden nap lestem hogy fenn van e hogy írhassak neki... Aztán ahol régen elértem onnan végleg eltűnt , ezért megkerestem fb-n.. Nagynehezen megis találtam majd ő felhívott hogy miért az ismerőseit zargatom... Majd mondta hogy őket hagyjam ki ebből őt nyugodtam hívhatom és írhatok neki.. Ennek nagyon örültem.. Főleg amikor vissza írt. Telefonon hívtam.. Ha nem szám küldés tiltása nélkűl hívtam, akkor felse vette... Amugy meg mondta hogy nem hall semmit.. Aztán megint eltűnt.. Újra az ismerőseit kérdeztem hogy hol van.. Mi történt vele.. Nagyon ideges voltam.. Féltettem... Azután jött a végső beszéd, miszerint ő nem akar velem többet beszelni... Na ekkor nagyon elszomorodtam... Próbáltam lebeszélni... Mondta hogy hülye volt.. És hogy nem az én hibam és sajnálja...és ennyi.. De én ezt nem nem bírtam ki... Írtam megint ismerősének, hogy nagyon rosszul esik hogy nem szeretne velem beszélni.. Aztán ismerőse elmondta hogy írtam neki... Na akkor olyan üzenetet küldött hogy ott helyben nem tudtam mit csináljak... Aztán többet én sem terveztem a beszélgetést... És egyszerűen nem megy... Nem tudom elfelejteni... Lehet hogy az elérhetetlensége idegesít és kelt bennem hiány érzetet.. Nem tudom.. Kb. Fél éve újra írt... Hát azt hittem elájulok... Na akkor nem érdekelt hogy mit akar.. De nem bírtam ki.. Azt hittem újra beszélni szeretne velem... De nem... Fel sorolt egy csomó dolgot, aminek a feléről nem is tudtam... Az egyikről tudtam elmondtam neki hogy tudok róla és hogy haverra ezért rá is szoltam.. Ő erre kért egy szkrín sotot... Utánna elhitte... A beszélgetésünk közepénél azt hittem hogy mégis csak tovább fogunk beszélni.. Beszélgettünk is egy darabig, majd mondta hogy kész ennyit szeretett volna beszélni.. Megint próbáltam kérlelni... De nem értem el vele semmit... És nem bírom elfelejteni... Segítsetek!!!! Mit csináljak??? :(


Válaszotokat előre is köszönöm


Egy elkeseredett lány


2014. jan. 22. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam én is. Próbáld elfelejteni. Nincs szüksége rád. Próbáld feldolgozni, és elfelejteni, bármilyen nehéz is. Nagyon megalázod magad!
2014. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Csak kimondhatatlanul hiányzik, mint nagyon jó barát..."

A francokat! Csak ezt akarod bemesélni, mert akkor hátha lehet még valami köztetek.

A párom volt barátnője volt ilyen, ő is csak szigorúan jó barát volt, aztán mikor eljutott hozzá az eljegyzésünk híre, teljesen kiborult.

Szerintem ne zaklasd.

A másik, hogy tőle is jó nagy szemétség volt, hogy fél év után újra keresett, feltépte a sebeket, aztán megint eltűnt.

Hiába mondanám, hogy ne zaklasd többet, úgyis fogod. De legalább annyit tegyél meg, hogy ne ismerősökön keresztül keresd, ne keverj másokat bele, mert ha nem is mondják neked, ezzel nagyon kellemetlen helyzetbe hozod őket.

2014. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 robifiu ***** válasza:

Az idő mindent megold.Tudom,ez nagyon közhely,de miért vált közhellyé?

Mert ez örök igazság,még ha most nem is hiszed el.

A barátoddal fűzd szorosabbra a kapcsolatod.

Fordulj más emberek felé is(barátilag)

Kösd le az idődet,az energiádat(ez által a figyelmedet is) értelmes,hasznos dolgokkal.

Meglátod,ez segíteni fog,még ha most nem is tudod elhinni.

2014. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 23. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!