Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Harry Styles szexi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Harry Styles szexi?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 14:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Bellácska te meg a rockot szólod le és jobbnak hiszed magad mint az eddigiek..áhh.
2014. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Találkoztam vele"

Ebből hány perc volt a személyes beszélgetés?

2014. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 harryhazzaberry válasza:

Fanatikus = rajongo draga :D es igen tenyleg csak 5 percet beszeltem vele kb. De tudod letezik twitter meh e!news.. es ha nem is ismered oket milyen alapon szolsz be? Es minek valaszolsz ilyen kerdesekre ha aztsem tudod ki az a Harry.. egyertelmuen csak le akarod huzni azt amit masok szeretnek.. es ne te haborodj fel mert te kezdted sertegetni es en kepzelx vedem akit szeretek.. volt egy depis korszakom akkor miattuk tudtam nevetni csak.. akar hiszed akar nem..a legkisebb h megvedem ha b***tatod

Es nemkell folytatni a vitat tartsd meg a velemenyed

2014. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Én hol bsztatom őket,kislányom? Mondj csak egyetlen példát,hogy mi rosszat mondtam róluk.


Nem sértegetlek,csak szeretném ha nem akarnál éretlen kislányként kioktatni arról hogy mi a jó.

2014. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
0%
Igen, szerintem Harry Styles szexi:) És eléggé feltudnak húzni azok, akik előttem válaszoltak.. Miért kell szidni? Attól még hogy nem ismered NEM homár meg stb... Ezeket akkor mondjátok majd, ha jobban néztek ki nála, mondjuk az lehetetlen, mert ő tökéletes.
2014. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Igen, iszonyúan szexi. És nemcsak a kislányoknak. Ja és nem meleg. Ami a 1D-t illeti, nem rosszabb, mint akármelyik valaha volt fiúzenekar, sőt bizonyos szempontból jobb is. Én nem rajongok értük, nem nekem szól, bár vannak nem tini rajongóik is, de ez nem is számít. Visszatérve Harryre: mindig a vékony pasik tetszettek, úgyhogy ezzel nem lehet sakkban tartani. Szerintem csúcspasi, tökre nem érdekel mások véleménye, nevetek a kritikákon!(:
2015. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!