Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Harry Styles szexi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Harry Styles szexi?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 14:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
63%
Szexinek nem nevezném,és az értékelhető zenéről is elbeszélgetnék vele.Az meg brutális túlzás hogy ők lennének a legsikeresebb fiúbanda,max 14éves kislányok rajonganak értük.
2014. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%

Csont vékony és ezért kirajzolódik a minimális izomzata.


Baratnőm is erősebb nala

2014. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

legsikeresebb fiúbanda? ha te mondod... :)

nem attól lesz egy banda becsületre méltó, mert a tinilányok imádják őket, mikor láttál fiút - még inkább férfit OD-t? hallgatni? na ugye? nem azt mondom, hogy fahangú bénák, nekem nincs bajom a zenéjükkel, de számomra egyáltalán nem tudnak többet nyújtani mint a versenytársaik

a srác meg sok minden, de hogy nem férfias az biztos

2014. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Szerintem elképesztően nyálas és gáz, ahogy kinéz. Fogalmam sincs, hogy lehetnek a tini lányok ennyire elvakultak, hogy úgy bálványozzák ezeket a ....-t, mint az Istent. És még mielőtt azt hinnéd, hogy egy irigy 16 év körüli fiú vagyok, közlöm veled, hogy 15 éves lány létemre nem hallgatom azt a szennyet, amit te. Felőlem tessen neked, de minek teszel fel ilyen kérdéseket? Úgyis tudod, hogy le fogjuk szólni. Mert ami rossz, az rossz. Semmi tartalom nincs a zenéjükben. Csak arról szól, hogy hú' de szenvedek vagy más egyéb ebben a témában. Ja és persze azokat sem Ők írják, hanem valami erre jól kiképzett személy kérnek fel, aki megírja a dalokat olyanra, hogy a hozzád hasonló hiszékeny, elvakult tini kislányok elájuljanak a "cukiságuktól". Harry Styles pedig egyáltalán nem szexi. Rajta kívül több száz millió helyesebb és jobban kinéző pasi létezik a földön és elkeserítőnek találom, hogy öt direkt erre kiválasztott fiút istenítenek a még éretlen aggyal rendelkező kislányok. Elismerem, hogy én sem vagyok még olyan idős, de legalább megláttam, hogy ezek a fiúk nem csinálnak olyan nagy átható, maradandó zenét.Szerintem 10 év múltán nem sokan fognak emlékezni rájuk. Vegyük mondjuk a Red Hot Chili Peppers-t. Már 30 éve vannak a zenei pályán, és még mindig szuper dalokat csinálnak, ráadásul igazi mondani valójuk is van. És nézd meg Anthony Kiedis-t. 50 évesen még mindig elképesztően jól néz ki. A koncertjeiken pedig tízezrek állnak. Szerintem ezt a munkásságot hívják valódi zenének. A tehetségről pedig már ne is beszéljünk. Makogni én is tudok. Bocsánat, ha megsértettem a te kis rajongó lelkedet, de ez most kikívánkozott belőlem.
2014. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Az meg mi?
2014. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 harryhazzaberry válasza:
52%

En speciel imadom es akik leszoljak azoknak monanam nem a 15 eves kepeit kell nezegetni azon johogy nem ferfias.. es nem a kinezete miatt balvanyozom hanem a szemelyisege miatt es mert nagyon jo ember

. Es igazadvan elozo a koncertjeiken nem tizezren hanem 50ezren vannak. Hameg nem hallottatok meg rola akkor eleg antiszocik vagytok.

2014. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó ember"


Hányszor is beszéltél vele hogy ezt megállapíthasd?


"Aki nem hall róla az antiszoc"


Én rock és klasszikus koncertekre járok és nem hallgatok rádiót.Antiszoc vagyok?

2014. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 harryhazzaberry válasza:
Talalkoztam vele kepzeld :) es korrigalom nemvagy antiszoc bocsi csak burokban elsz ha meg nem hallotal rola. Egyebkent mit artott neked? Csomo penz adomanyoznak vagyis segitenek masokon. Es ense huzom le a mozartot v mit hallgatsz annak ellenere h nem birom.. es ha b***akodni akarsz rajongokkal nem ajanlom a directionereket meg a beliebereket mert rosszuljarsz a vegen.'
2014. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
34%
Amúgy meg mit leszolni másokat azért mert a One Directiont hallgatják. Én imádom őket jól énekelnek, cukik..... Én meg utálom a rockot meg az ilyen metál zenéket, hogy lehet ilyen szenny rock zenét hallgatni FÚJJJJ. I‘ love One Direction
2014. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem húztam le a One Directiont,ne keverj a rosszindulatúakkal,köstzke.

Semmi bajom velük de sose hallottam tőlük egy számot sem.

Miután a zenéhez meg semennyire nem értesz,ezért inkább ne is próbáld lehúzni Mozartot,mert az ad egyféle kulturális szegénységi bizonyítványt...


Azt pedig ne te határozd meg,hogy burokban élek-e,kislányom.

Majd érsz még pár évet és szépen rájössz hogy minden más és semmi se az a cukormázzal átitatott felszín aminek látszik.


Nem a rajongókkal nem bszakodom..fanatikusokkal vitatkozni alapból értelmetlen.

2014. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!