Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jönnek be a kigyúrtabb pasik? [ KÉP LENT ] Szóval nem az ilyen szteroidos, felfújt, nagyon kigyúrt pasik, hanem pl. az ilyenek.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]


2014. jan. 4. 16:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb nemleges válasz lesz, de élőben le sem bírnák venni a szemüket róluk.
2014. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem jön be
2014. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Zakathol ***** válasza:
95%
Ezek is szét vannak szúrva szteroiddal.
2014. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
csak a felső :D mert annak a feje is olyan :D a másik 2 mint az alpári *igány HMCS csávók :D
2014. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Az első magát simogatja, a második húúdenagyon belenézett a telefonba a harmadik pedig nagyon durván lecsekkolta magát a tükörben.


Igazi FÉRFIAK kérem szépen.

2014. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Alapvetően tetszenek a sportos, izmos pasik, szóval igen, bejönnek az izmos pasik. :)

De nem ez a döntő, volt már vékony, kevésbé izmos barátom is, mert egyébként nagyon kedveltem, sok közös témánk volt, jó el voltunk együtt. Szóval tetszik, tetszik, de igazából nem ez fog dönteni nálam.

2014. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ezek igazán szteroidosak. Drog nélkül csak akkor lesz ilyen teste egy férfinak, ha teljes munkaidőben gyúr, és valaki eltartja, meg a speciális étrendjét, orvosait, stb, fedezi.


Ergó, aki így néz ki annak nincs élete, se foglalkozása, se önállósága. Marha vonzó és férfias :D

2014. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem ez már túl sok...bár a középsőnek tetszik az arca, de maga a teste nem jön be
2014. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik az ilyen izomzat, ez nálam már "felfújtnak" számít. Nagy izom=lomhaság. Legalábbis edzőtermi tapasztalataim alapján.

Sokkal jobban szeretem a szolid izomzatot. Ezek direkte mutatósságra lettek kifejlesztve, de sok mindent nem lehet velük kezdeni.

2014. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:

Ezek is szteroidoznak.

Ekkora izomtömeget nem lehet felszedni naturálba.

2014. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!