Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Bemutatkozás" a szüleinek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Bemutatkozás" a szüleinek. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Holnap valószínűleg találkozom barátom szüleivel. Nem olyan nagyon "hivatalos" bemutatás, csak átmegyek hozzá filmet nézni (tényleg csak az lesz! :D) és épp otthon lesznek. :D Mire számíthatok ilyenkor? Alap kérdezősködést kivéve. Kell vinnem valamit? Mármint ajándéknak, pl bonbon vagy ilyesmi. Nincs semmi tapasztalatom ilyenben, ő az első barátom. :) Egyébként 18-19 évesek vagyunk, kb másfél hónapja együtt.

2013. dec. 28. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell vinned semmit. A fiú szüleitől függ, akarnak e majd beszélgetni vagy ilyesmi, de nem kell semmi különösre számítanod.
2013. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak annyi, hogy bemutatkozol a szüleinek, és bementek a szobába xd
2013. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi komoly. De azért a deriválást nézd át, mielőtt mész.
2013. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két rövid kapcsolatom volt, mindkettőnél azt gondoltam, hogy na most valami nagyobb dolog lesz, ha bemutat a szüleinek. Tévedtem. Az első barátomhoz én is filmezni mentem, az anyukája és a nővére is otthon volt. Bemutatott nekik, az anyukája rögtön mondta, hogy inkább tegezzem. Aztán ennyi. Megmutatta a szobáját a fiú, beszélgettünk, filmeztünk. Az anyukája egyszer bekopogott és mondta, hogy hozott nekünk teát meg üdítőt, de nem szeretne bejönni, menjen ki a barátom érte. :)


Második barátomnál még kb. ennyi se volt. Bemutatott a szüleinek, és testvéreinek, aztán felmentünk a szobájába és ennyi. A végén meg elköszöntem, amikor hazahozott és kész.

2013. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!