Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek miért tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek miért tetszenek jobban a szőke lányok?

Figyelt kérdés
És barna hajú vagyok. Ha társaságban vagyok és nincs a közelben egy szőke sem akkor odajönnek hozzám a fiúk, de ha máris megjelenik egy akkor már észre sem vesznek. Pedig nem vagyok csúnya. Egy csomó szőke hajú kék szemű lányt ismerek akit össze-vissza istenítenek, hogy ilyen szépséget, neki szépségversenyen lenne a helye. Már undorodok az ilyentől. Közbe a barna hajúakat észre sem veszik a fiúk:(
2013. dec. 28. 11:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
"pedig nem vagyok csúnya" na itt a gond! Honnan tudod, hogy a fiúk szemében te szép vagy? Attól, hogy belenézel a tükörbe és magadra kensz 3 kiló vakolatot, attól nem leszel szép. Csak egy lány aki szebb akar lenni és azt akarja, hogy az egész világ róla szóljon...
2013. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Költőnő? ***** válasza:

"Mert a barna elég unalmas hajszín. Lassan mindenkinek barna haja van. Az igazi szőke pedig kopik ki. Ráadásul a szőkék angyalibbak. (kék szem, szőke haj - tisztaság, aranyos, stb)"


sok valóban angyali szőke nincs már...:D

2013. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nekem a barna haj és szem tetszik...
2013. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Frepi voook ***** válasza:
Én szeretem az összes hajszínt, DE mivel sok a szőke és a barna hajú lány, a feketék és a vörösek a különlegesek és "jobbak" nálam. Van akinek jól áll a szőke haj / barna haj. A lényeg az, hogy ki mire bukik.
2013. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
én fekete vagyok és engem sokszor néznek meg de épp most akarok világosbarnára vagy szőkére váltani
2013. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjuk már ezt a hülyeséget. Mindjárt megkérdezik majd h a szőkéket miért nem szeretjük.

Nem a hajszínen múlik.


Nőjetek már fel!!

2013. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
nekem a barna hajú, és szemű lányok az ideáljaim, félhosszú-hosszú hajúak
2013. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
olyan veszem, hogy nem vagyok csúnya mivel több barátom volt már, de 2 egy szőke pi*áért hagyott el. És képzeld nem kenek fel 3 kg sminket magamra. Nem sminkelem magam:)
2013. dec. 28. 12:11
 19/32 anonim ***** válasza:
Nőj már fel bameg, nem kell azért utálni a szőkéket, mert volt két barátod akik leváltottak téged szőkékre.
2013. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Engem abszolút nem mozgat meg ha valaki szőke, nézhet ki jól, de nem érzek iránta olyan vonzalmat mint egy barna hajú iránt. Mivel én is barna hajjal jöttem a világra, számomra úgy passzol két ember ha azonos a hajszínük is. Sokkal szebb.

Sőt barna hajhoz, ugyanolyan színű szemet preferálok :)

21/F

2013. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!