Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk, ti miből gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, ti miből gondoljátok, hogy ti kedvesek meg jófejek, meg "normálisak" vagytok?

Figyelt kérdés

Pár kérdéssel lejjebb megint elhangzott a szokásos "lányoknak csak a bunkó, önző pasik kellenek, miért nem mi, kedves, normális fiúk?" kérdés, és az jutott eszembe, hogy akik azt mondják, hogy ők normálisak meg kedvesek meg előzékenyek, stb... azok ezt mind honnan tudják?

ha valaki azt mondja, hogy "én kedves vagyok", akkor nekem az első ami eszembe jut, hogy "te egoista vagy", hiszen ki tud elfogulatlanul véleményt mondani önmagáról? pár kopasz tibeti kivételével szerintem senki!

Arra gondoltam, hogy aki ilyennek mondja magát, azt egy másik ember inkább hízelgőnek vagy simulékonynak mondaná.. és persze a "bunkó fiúk" kérdést kiíró fiúk szinte 100%-a irigy és elég rosszindulatú...


Ti mit gondoltok erről?


(A kérdés nem általánosít, csupán kiragadott pár motívumot, ne vegye mindenki magára!)



2013. dec. 27. 11:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A normális csak egy fokozat a mosógépen.
2013. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

nah, 20as, végre valaki megérti:D


de héé, tiniknél csak olyan létezik, hogy rendes-unalmas fiú, menő-bunkó fiú, és ribi? ugyanmár:D

mert szerény véleményem szerint a ribik menjenek a bunkajokkal... azok akik meg rendes pasinak mondják magukat, miért akarnak ribit? akkor mégsem olyan rendesek, csak elnyomottak, nem?

a rendes pasik miért nem akarnak rendes lányokat? és ha azt akarnak, miért a hányadék dizsikben próbálkoznak? ha mindenki tudja, hogy a discoban csak aljanépek vannak, akkor emberek miért akarnak odamenni mondván, hogy "én normális vagyok és majd itt fölszedek egy ribit"? normális az ilyen?:D nem! csak olyan, aki ugyanolyan menő és bunkó akar lenni, csak nem tud, mert nem elég erős hozzá, és elnyomják...

2013. dec. 27. 12:24
 23/28 anonim ***** válasza:

én normálisnak tartom magam, egyrészt a visszajelzésekből meg hát na.. hülye nem vagyok, tudom milyen vagyok:D

és szerintem is volt olyan normális tini emberke, aki egyben nem unalmas... de majd nincs, miért ne lenne?:S:D

hát ja, én se mennék diszkóba "felszedni" valakit, egy részt metált hallgatok másrészt nem iszok alkoholt... :D persze ha mindez nem így lenne is tudván, hogy főként olyan emberek/lányok járnak oda, nyilván ha van eszem nem ott próbálkozok:)

2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nos kezdjük ott hogy én milyennek gondolom a "nagymenő fiúkat":Először is otthonról pénzelik,és az hogy látom hogy csókolózik egy lánnyal és biztosra tudom hogy nem szereti csak kihasználja.Ez mondjuk arra is épül hogy a fiúk már nem a szívük után mennek hanem a farkuk után.


Miért gondolom magam normálisnak?

Nos először is megválogatom a szavaim nem mondom el mindenkiről mindenkinek azt amit gondolok.A lányoknak ha valami baja van azt velem átlagban normálisan meg tudják beszélni (magyarul egyfajta lelki szemetesládaként működök).

Mik a hibáim?

Na az sok van:lusta vagyok,lenézem a facebookozúkat,lenézem az italosokat,lenézem a cigiseket,idegileg kezdek labilissé válni,akaratos vagyok.

2013. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Költőnő? ***** válasza:
néha vannak olyan srácok,akiknél az is elég, h figyelmes vagy és nem vagy bunkó vagy felszínes :(
2013. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
mások mondják. én nem vagyok tibeti kopasz, de elég reálisan látom önmagam és azt kell mondjam, hogy részben igazuk is van, részben pedig nagyot tévednek, de hát nincs jó rossz nélkül.
2014. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
a krédező ety buzsi és baszont.
2014. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
baszont?:D 59eske, ezt kifejtenéd jobban? mert valahogy innen elég árnyaltnak tűnnek a gondolataid!
2014. jan. 12. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!