Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk, ti miből gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, ti miből gondoljátok, hogy ti kedvesek meg jófejek, meg "normálisak" vagytok?

Figyelt kérdés

Pár kérdéssel lejjebb megint elhangzott a szokásos "lányoknak csak a bunkó, önző pasik kellenek, miért nem mi, kedves, normális fiúk?" kérdés, és az jutott eszembe, hogy akik azt mondják, hogy ők normálisak meg kedvesek meg előzékenyek, stb... azok ezt mind honnan tudják?

ha valaki azt mondja, hogy "én kedves vagyok", akkor nekem az első ami eszembe jut, hogy "te egoista vagy", hiszen ki tud elfogulatlanul véleményt mondani önmagáról? pár kopasz tibeti kivételével szerintem senki!

Arra gondoltam, hogy aki ilyennek mondja magát, azt egy másik ember inkább hízelgőnek vagy simulékonynak mondaná.. és persze a "bunkó fiúk" kérdést kiíró fiúk szinte 100%-a irigy és elég rosszindulatú...


Ti mit gondoltok erről?


(A kérdés nem általánosít, csupán kiragadott pár motívumot, ne vegye mindenki magára!)



2013. dec. 27. 11:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül egoista az aki tudja magáról, hogy kedves, meg normális, egyszerűen csak van egy egészséges önkritikája szerintem. Attól függetlenül én sem szoktam hangoztatni, hogy mekkora főnyeremény vagyok:DDDD
2013. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy alapvetoen ertheto es termeszetes emberi reakcio, hogy a legtobben szeretik es igyekeznek magukat masok elott jo szinben feltuntetni, alapvetoen mindenki az "en"-bol tud kiindulni, vagyis sajat magahoz kepest tud meghatarozni masokat es ez alapjan probalja onmagat is pozicionalni a vilagban.


Ez nem feltetlenul jelent egoizmust, inkabb reflexszeruen, osztonosen mukodik, de lehet egyfajta tudattalan vedekezesi mechanizmusnak is tekinteni: muszaj sajat magamat tekinteni az origonak, muszaj azt gondolnom magamrol, hogy en vagyok a "normalis", mert akkor megnyugodhatok, hogy en vagyok az, aki rendben van es magamhoz, a sajat mercemhez, ertekiteletemhez, vilaglatasomhoz kepest tudok meghatarozni masokat.


A bajok rendszerint akkor kezdodnek, amikor a latokor beszukul, elveszni latszik a realitas, az onkep nem tud harmoniaba kerulni azzal a keppel, ami a kulso visszajelzesekbol kirajzolodik es elveszik az onreflexio, az onmagunkkal valo szembenezesre, onkritikara es a korrigalasra valo hajlandosag.

2013. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt abból gondolom, hogy "normális" vagyok, hogy az itt feltett kérdések többsége számomra megmosolyagtató, könnyfakasztó, fejbekólintó, káromkodásindító (akár egyszerre több is).

Másrészt pedig azoknak az embereknek a visszajelzéseiből, akikkel kapcsolatba kerülök. Ha többen egymástól függetlenül hasonlókat mondanak, akkor talán igazuk lehet.

2013. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

igazából a kérdés nem arra vonatkozik, hogy aki kedvesnek tartja magát, az egoista-e!

tanultam pszichológiát, meg józan paraszti ésszel is logikus, hogy az nem normális, amikor valaki rossznak tartja önmagát


a kérdés arra a jelenségre vonatkozik, hogy "a lányoknak a bunkó, swag páwák jönnek be, nem pedig a kedves és normális pasik, mint én"

tehát kicsit azt az elvet érzékelem itt, hogy "minden pasi szar, aki nem én vagyok, és minden lány lotyó, aki nem velem dug"

2013. dec. 27. 12:00
 15/28 anonim ***** válasza:

azokra a bulikra gondolok amilyeneket a mai tizenévesek csinálnak

14 vagyok és vagy minden party überbéna, ahol kiskölykök már a kólától is lerészegednek, vagy mindenki leissza magát a sárga földig és össze-vissza kefélnek... én egyik társaság tagja nem vagyok, a barátaim nem laknak olyan közel hogy mindig bulizni járjunk, vagy partykat rendezzünk, ezért nem járok sűrűn bulizni

a másik hogy aki bulizni jár az vagy keménynek érzi magát, meg menőnek, és közben nagyon gáz, vagy olyan SWAGesedett bzuik, akikkel inkább szóba sem állok :S

2013. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi te a 14 éves kis taknyokról,rib*ancokról beszélsz :D Bocs az teljesen más világ
2013. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én inkább csak normálisnak tartom magam. Hogy miért? Nincsenek ellenségeim, mindenkivel kijövök, és az esetek 90%-ában nem provokálok senkit semmivel. Mondjuk azért itt gyk-n az egy éves pályafutásom alatt hülye kérdésre adtam már hülye választ. Az, hogy kedves valaki, az nagyon függ a környezettől, én inkább azt mondom, hogy ne kedves legyen valaki-mert abból tényleg az jöhet le, hogy valaki s.ggnyaló-hanem normális.
2013. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Amúgy a dolog rém egyszerű, a kedves normális tini pasik rendszerint, unalmasak. Az alig pelyhedző rib*ancoknak meg, meg nem ez kell, nincs benne kihívás, hogy ma*gához láncolja és majd ő megváltoztatja:D Aztán jön a felismerés, amikor a pasi átbas*sza, megcsalja, stb és na akkor lesz minden pasi egyforma szemét köcs*ög :D
2013. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

és igen, akik bulikba járnak azok jó része partiribi, vagy páwa, amikor megjelentek az ilyenek a bulikban a normális emberek inkább nem jártak oda, és egyre kevesebb normális lény jár bulizni, ma már a diszkók tele vannak ribäncokkal és bzuikkal, mellesleg a DJ sem tudja mit kell csinálni csak bedob két 120as zenét és bässza a rezet mig a többiek "táncolnak"

a másik hogy a bulikban minden rohädt drága, nincs nekem pénzem hogy minden hónapban elmennyek vhova, a belépő 1000 forint egy ital min 500, és egy este alatt 3-4et megrendelnék, +útiköltség mert nekem fel kell mennem Budapestre, és hajnali 3kor már nem járnak olyan sűrűn a vonatok/buszok

2013. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Jaaaaj így már értem kérdező. hmhm egész érdekes felvetés. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a tinik azt mondják, hogy érettebbek a koruknál. ÉS ezzel nyugtatják magukat, hogy szexelhetnek.

Amit mondasz az tényleg valamiféle egocentralitást (létezik ilyen formában ez a szó?) sugároz. Mindenki hülye, csak "én" vagyok repülő.

2013. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!