Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van kevesebb esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevesebb esélyem a lányoknál ha nem öltözök dísz gyökérnek?

Figyelt kérdés

Miért van hogy egy 14 éves lányt falhoz lök egy fiú és elkezdi tapizni egy kis beszélgetés után és a lány nem tud szabadulni amíg valaki nem segít? (meg történt).

Miért öltöznek a fiúk lánynak?

Csak pár kérdés ami fel ba***a az agyamat...

Komolyan én vagyok a hülye mert kondiba járok és nem a plázába döngetem a csajokat?

El kéne kezdeni irtani a ri*ancokat és a pláza cica "fiúkat"...


2013. dec. 26. 17:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10

nem vagyok kigyúrt állat csak kicsit az átlag felett

2013. dec. 26. 17:32
 12/12 anonim ***** válasza:

"és valljuk be a lányok már nem belsőre mennek"

Ezzel tudnék vitatkozni..:) A megfogalmazás nem tetszik, ugyanis amire te gondolsz, az inkább az, hogy a r*bancok már nem belsőre mennek :D Akármilyen hihetetlenül hangzik is, igenis van olyan lány, akit a belső jobban érdekel, csak meg kell találni.:) Ha te olyan lányoknál próbálkoztál, akik 5 tonna smink után gyönyörűek, de belül semmit nem érnek, akkor talán téged sem kifejezetten a belső érdekel elsősorban, erre nem gondoltál még? :)

2014. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!