Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lány érzett már ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már 1-2 éve néha rám jön a "gyereket akarok láz" mármint,h milyen jó lenne egy saját kis poronty. Persze tudom,h még nagyon fiatal vagyok és először tanulás,munka és majd csak azután a gyerek. De attól még van ez az érzés. Arra vagyok kíváncsi,h ilyen más fiatal lánnyal is van? :D ja és nincs köze a ciklusomhoz.
2013. dec. 26. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátommal ha sétálgatunk valahol, és látok egy babát, reflexből rávágja, hogy "Nem visszük haza, nem baba, nem!" :DD

Mindig ott mondogatom neki hogy milyen aranyos, csináljon nekem babát, pici a keze, a lába, picik az ujjai és annyiiiiraaaaa cukii :$$$

16/L :DDDDD

2013. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Néha rám is rám jön, hogy uu nekem most kell gyerek, de aztán elmúlik xD

17/L

2013. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen nálam is szokott 15 éves vagyok mikor múlkor a barátommal mentünk cipőt venni neki én megálltam baba ruhákat nézni, mondtam neki hogy milyen jó lehet jó lenne egy kisbaba :)) aztán mondta hogy igen az de fiatalok vagyünk mondtam tudom nem úgy értettem aztán felmentünk hozzájuk és babáztunk a nővere gyerekével fenn a szobájába olyan volt mintha én lettem volna az anyukája ő pedig az apukája jó volt :))
2013. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg be nem fejezem a sulit, nem is gondolok ilyesmire... majd 23-24 után, ha úgy állunk a párommal

Tény, hogy imádom a gyerekeket (bébiszitterkedem is), de egy saját... gondolj bele... Te is gyerek vagy még...

16/L

2013. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!