Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalhat valamire, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat valamire, ha egy lány, akinek eddig se volt barátja, hirtelen kiteszi, hogy "egyedülálló", vagy egy kapcsolatban lévő eltünteti, hogy "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Kicsit talán hülye a kérdés, de érdekel a dolog. Mindkét lány tetszik nekem, ez az oka. Az egyik lány kicsit zárkózottabbnak tűnik, neki nem volt barátja, és most hirtelen megjelent az adatlapján, hogy "egyedülálló". Ez most akkor felhívás keringőre a fiúknak, hogy szabad az út? A másik lánynak van (volt?) barátja, ki is volt téve, hogy kapcsolatban, most nincs. Jelentheti ez azt, hogy esetleg valami nincs rendben a kapcsolatukkal, vagy "válófélben" vannak? Ha előtte több évig ki volt téve a "kapcsolatban", akkor nyilván nem arról van szó, hogy most hirtelen szégyellni kezdte volna, legalábbis gondolom. Nem a fb-on élem az életemet, de elgondolkodtattak ezek a dolgok. Nektek milyen meglátásaitok vannak?

2013. dec. 15. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy van ilyen opció, hogy "családi állapot"...
2013. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy csak annyira unatkoznak, hogy módosítgatják a fb profiljukat. biztos felújítják a fürdőszobát, nem tudnak kacsaszájú selfie-t csinálni, ezért ráfanyalodnak a profil baszkurálására.
2013. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlem ma kérte a Facebook, hogy adjam meg ezeket. Szóval amiatt szerintem.
2013. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-2: Nem tinikről van szó, eléggé értelmes huszonéves lányokról.
2013. dec. 15. 21:32
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: Nem tudom, tegnap tőlem nem kérte, mikor beléptem, nekik meg megvolt már ez a változás. Egyébként meg ha kötelező lenne kitenni a családi állapotot, akkor az miért lenne magyarázat arra, hogy a 2. lány pont hogy nem tett ki semmit, illetve nem látszik nála, hogy "kapcsolatban". És akkor még nem beszéltünk arról, hogy mi van, ha valaki nem akarja tudatni másokkal. Nálam pl. nincs kint semmi, mert nincs senkim, de nem akarom ezt ott villogtatni.
2013. dec. 15. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen utalhat. Mégpedig arra, hogy elege lett, hogy a Facebook naponta 20x megkérdezi ezeket, amíg be nem írod.
2013. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sokat járok oda, de tőlem még sose kérdezte meg, hogy mi a családi állapotom. Biztosan én csinálok valamit "rosszul".
2013. dec. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!