Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek ezek után a szemébe? Nagyon megalázott.

Figyelt kérdés

van egy pasi, akivel összeismerkedtünk, nagyon jókat beszélgettünk, elkezdtem érzelmeket táplálni iránta. elhívott randizni, amivel kb a világ legboldogabb emberévé tett. az eleje jól is indult, majd kb fél óra múlva megkért hogy elégítsem ki orálisan. mivel én ebbe nem mentem bele, ezért kb kidobott. kezembe adta a táskámat.


számomra ez nem ennyiről szólt volna. most nem tudom mit tegyek. nap mint nap találkozok vele, nem tudom elkerülni, nem tudom hogy nézzek a szemébe.


2013. dec. 14. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Adnék a csöveseknek 1000ft-ot hogy intézzék el,hogy holnap mankóval integessen.
2013. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ezért neki kellene szégyellnie magát, nem nekem, de azért érzem megalázónak, mert még férfi nem viselkedett így velem. ha szeretem, és nem egy két hete vagyunk együtt, és már más is történt volna köztünk akkor megteszem (de nem úgy, hogy kérnek, hanem úgy ha én akarom "megajándékozni"' ezzel.) de ha megtettem volna, tudom hogy csak annyi lettem volna neki, és így is tartok attól, hogy el fogja híresztelni, hogy megtettem, annak ellenére hogy nem.
2013. dec. 14. 10:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Nos, neki ennyit ér egy kapcsolat, ettől ő lesz kevesebb. Ahogy már írták többen is, ne érezd magad megalázva, ez őt minősíti, nem téged. Röhögd ki, és nézd levegőnek.
2013. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előzd meg, és meséld el pár embernek, hogy mi volt, így a te verziód fog elterjedni.
2013. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1. randin lakásra? :D


jól tette

2013. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


tudom, hogy ezért neki kellene szégyellnie magát, nem nekem, de azért érzem megalázónak, mert még férfi nem viselkedett így velem. ha szeretem, és nem egy két hete vagyunk együtt



2 hete? akkor is megértem

2013. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!