Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek ezek után a szemébe? Nagyon megalázott.

Figyelt kérdés

van egy pasi, akivel összeismerkedtünk, nagyon jókat beszélgettünk, elkezdtem érzelmeket táplálni iránta. elhívott randizni, amivel kb a világ legboldogabb emberévé tett. az eleje jól is indult, majd kb fél óra múlva megkért hogy elégítsem ki orálisan. mivel én ebbe nem mentem bele, ezért kb kidobott. kezembe adta a táskámat.


számomra ez nem ennyiről szólt volna. most nem tudom mit tegyek. nap mint nap találkozok vele, nem tudom elkerülni, nem tudom hogy nézzek a szemébe.


2013. dec. 14. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
nézz a szemébe és röhögd ki ... vagy nézz rá szánalmasan
2013. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Büszkén nézz a szemébe. Nem neked van szégyellnivalód, ő volt a tapló. Normális nő erre nem mondott volna igent.
2013. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Jesszus, milyen emberek vannak... szerintem neki kéne azon gondolkodnia, hogyan nézzen ezután a szemedbe!
2013. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

állítsd meg az utcán és kezd el hangosan mondani ismétlem hangosan hogy "ne aggódj az impotencia kezelhető"


kb így

2013. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Emelt fővel. Van miért!

Ez az egész történet arról szól, hogy van egy végtelenül bunkó pasas, aki megpróbált kihasználni, de te nem hagytad. Ez neki nagyon komoly szegénységi bizonyitvány.

Légy emelet fővel büszke erre. És gondolkozz el, hogy a környezetében hány nővel tehette ugyanezt, és vajon hány mondott igent? Nem csak a pasinál vagy több, ez a gyanúm...

2013. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a kérdés, te hogyan nézz, hanem ő. Te semmi rosszat nem tettél, itt neki kell elgondolkodnia. Normálisan viselkedő felnőtt nő vagy. Ne már, hogy ilyenen gondolkodj, és még te érezd magad rosszul. Nézz át az ilyen bunkó paraszton.
2013. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
de a pasas most azt gondolja magában "hülye kis pi++a na mindegy király voltam megyek elmondom a haveroknak a kocsmában" és a kérdezö meg van alázva hogyan hagyhatná annyiban?
2013. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

ebben semmi megalázo nincs. Gondolom nem mások elött csinálta bár akkor se lenne semmi megalázo benne hisz szabad akaratodbol el tudtál menni...neki kéne szégyellnie magát nem neked...nem is értem miért érzed magad szarul.

szerintem nem megalázonak érezted hanem szimplán többet vártál volna és most csalodtál benne. nem ugyanaz. a megalázás teljesen más.

2013. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Ez a pali az átlagnál jóval türelmesebb. Én pl már a bemutatkozás után egyböl ezzel a kéréssel nyitok.

Mi itt a probléma? :-)

2013. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nincs bátyád vagy valakid aki elkenné a száját?
2013. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!