Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el chatelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el chatelni?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjek el chatelni egy lánnyal kit még nem nagyon ismerek.Pár hónapja már találkoztam vele és hát látszott rajta,hogy tetszem neki tudjátok mire gondolok néz,de amikor odanézek akkor elfordul meg ilyesmi meg pont mögém ül ilyesmi.Csak akkor elszalasztottam nem volt merszem megszólítani,de ma találkoztam vele egy iskolában nyíltnapon és az egyik osztálytársától megkérdeztem a nevét meg ilyesmi csak lehet hogy az osztálytársa elmkondta hogy tetszik nekem.Befelöltem facen és háát nemtudom mit írjak neki mert félek,hogy valami ostobaságot írok majd neki és hülyének fog nézni meg mikor arról van szó hogy írok neki begörcsöl a gyomrom.Mit írjak neki és miket kérdezzek tőle?Nem vagyok az a nagy csajozós típus.Nemtudnátok segíteni,hogy mit írjak,és hogyan kezdjem mivel nem ismerem annyira.Segítsetek

2013. dec. 13. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Így: Szia, mizujs? :)
2013. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nem ismerem annyira akkor nem írhatom neki rögtön,hogy mizu
2013. dec. 13. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Legyél már egy kicsit laza.

2013. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 macispapa65 válasza:
Bekapcsolod a gépet.
2013. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Szerintem is nyugodtan írhatod hogy mizu! ;)
2013. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és én is így vagyok ezzel, de aztán rájöttem, hogy csak egyszerűen ráírok, hogy: Szia! Hogy vagy?

Ilyen nagyon alapokat. :)

2013. dec. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi akkor ráírok úgy
2013. dec. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!