Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen? Xd 15/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Xd 15/l

Figyelt kérdés
Tetszik 2 fiú(csak tetszik) mind2nek tetszem meg minden. De mind2nek jelenleg van barátnője. Xd ez mással is előfordult?Kor/nem

2013. dec. 12. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen .xD csak én fiú vagyok.xD de az elég gáz,hogy annak ellenére,hogy van barátnőjük,tudatják veled,hogy tetszel nekik.xD de a mai kapcsolatok olyan tartósak,mint a tej,úgyhogy....xD 19/F xD
2013. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sztem te vagy az első a világon.
2013. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tehát tulajdonképpen nincs semmid
2013. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ez teny. azok akiknek van baratnoje az jobban kell. ja, es velem nem tortent, viszont most epp 2 fiu tetszik, egyik isiben, masik isin kivul szokott velem lenni, viszont eleg szoros a szitu mer percre pontosan kell elkoszonnom az egyiktol h aztan a masikkal talizhassak:P xdDDD tudod, h ugyanannyi idot toltsek mind2vel. ja meg nekik is nehez megferkozni egymassal, fole miko ottalszom naluk (testverek) es nemtom melyikkel kezdjek. ilyenkor kicsit veszekednek de vegul mindig jol sul el a dolog. szo szeirnt:D ja, es sztem 15 evesen ne ezen jarjon az eszed. 15/LxDDDDD
2013. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Volt, de nem tudom, hogy en tetszettem-e nekik. Azt ajanlom neked, hogy amig van baratnojuk maradjatok csak baratok.

15\L

2013. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!