Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a véleményeteket kérdezném, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha pl: a buszon vagy vonaton meglátjátok azt a fiút aki nagyon tetszik oda mertek ülni mellé? Vagy inkább továbbmentek és odaültök más mellé?

Sokszor látom a buszon hogy egy csaj inkább áll mint hogy leüljön akár mellém vagy akár más fiú mellé ha már csak az az 1 hely maradt is.


2013. dec. 10. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Talán szimplán büdös vagy, biztos nem véletlen, hogy egy buszon csak melletted nem ül senki.
2013. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ilyen adonisz pasik mellé nem szívesen ülök le, valamiért frusztrálnak :D az meg mindegy, hogy mellém ki ül le. amúgy is van párom :D

20N

2013. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok büdös :D

Nem arról van szó hogy nem ül mellém senki hanem pont azok a lányok akik tetszenek.

2013. dec. 10. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Én leülnék mellé, ha tetszik. Arra gondolnék, talán akkor megszólít :)

De egyébként is a mellé ülök le a buszon, aki normálisan néz ki, szimpatikus, akkor is ha nem tetszik, csak úgy le szeretnék ülni.

2013. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak pár megállót utazok nem ülök le sehova. Amúgy meg szívesebben ülök valami idősebb ember mellé.
2013. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked tetszik még nem biztos hogy te is neki. Ha tetszel neki annak jelét adná, szemeznétek, ha nincs igy nem tetszel neki. Ha nagyn tetzsik próbálj meg ismerkedni vele nincs vesztenivalód. Hogy miért nem ül oda azt csak ö tudja, lehet cikinek tartja idegen fiú mellé leülni.
2013. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem ülök le más mellé, velem korúak mellé meg pláne nem, engem is frusztrálnak.
2013. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Veszteni valóm nincs, én csak a visszautasítástól félek.

Nem szeretnék pofára esni előtte, aztán meg csak még rosszabb lenne. Mindig arra gondolok ilyenkor hogy majd kibeszélnek a barátnőivel, barátaival hogy mekkora balek voltam, mit képzeltem stb... Lehet ez nem így van, de sajnos így gondolom. Semmi önbizalom.

2013. dec. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!