Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar, vagy érez még valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar, vagy érez még valamit? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Kb egy hete szakított velem a "barátom" facebook-on azzal az okkal,hogy már nem szerelmes belém,és,hogy ezt élőbe nem merné elmondani(a facebook-os szakítás előtt 4 nappal élőbe szakított volna,csak meggondolta magát). Nagyon rosszul esett,hogy facebook-on szakít velem,na meg az is rosszul esett,hogy vége lett,hisze nekem még ő volt az első és nem igazán tudtam,hogy ilyenkor mi a teendő,de szerencsére ezalatt az egy hét alatt hamar túltettem magam rajta a barátok és családtagjaim segítségével.

Ám tegnap,mikor anyával mentem vásárolni a volt barátom is ott volt. Én gyorsan elnéztem másfelé,mert nem igazán akartam látni..anyának köszönt,és mosolygott..mondta anya,hogy nagyon nézett engem,hogy mikor fogok neki köszönni..de hát nem köszöntem ugye..Este felé felléptem facebook-ra és láttam,hogy van egy üzenetem,amit ő írt,mégpedig ezzel a szöveggel: "szia jól el mentel ma mellettem :)"..én ezt írtam neki:"úgy éreztem fájt volna ha akkor és ott rádnézek:)"..és erre már nem írt semmit..igaz nem mutatja azt a fb,hogy elolvasta volna,de volt fent és mégse írt...nem értem,hogy most mi van... :(


2013. dec. 8. 17:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon gerinctelen húzás volt tőle, hogy fb-n szakított. Nem volt benne annyi, hogy megmondja a szemedbe és ez szerintem szánalmas. Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem jobb, ha mást keresel, aki megérdemel téged. Ilyen emberekre nem érdemes az idődet pazarolnod. Viszont, ha ilyeneket csinálsz, hogy rá sem nézel és nem köszönsz neki, azzal csak azt bizonyítod, hogy még mindig érzel iránta valamit.
2013. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok:) és persze még érzek valamit,hisz tényleg ő volt az első mindenben...meg 10 hónapot nem lehet csak úgy elfelejteni,de sajnos muszáj
2013. dec. 8. 18:18
 3/4 anonim válasza:
17 évesen még bőven előtted van az élet. Persze ez alatt nem azt értem, hogy minden nap más pasi nyakában lógj, hanem azt, hogy lesz még rengeteg barátod. Ez a srác nem érdemelt meg téged, hiszen még arra sem méltatott, hogy elmondja neked őszintén a dolgokat.
2013. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy:) jól esnek ezek a kedves válaszok:) köszönöm:)
2013. dec. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!