Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az utolsó mentsvár, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az utolsó mentsvár, ha a viszonzatlan szerelem annyira fáj, hogy tényleg nem lehet már így tovább élni?

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdést elolvastam, sok mindent ki is próbáltam (ismerkedés más fiúkkal,munkába/hobbiba feledkezés,kemény sport,bulik,pszichológus),de rajtam nem segít semmi.(viszont nem álltam le ezekkel, csinálom csak semmi hasznuk nincs ebből a szempontból és nem okoznak örömet, mert ő nincs velem) 10 hónapja tart ez a szenvedés nálam és ezt az időt úgy kell elképzelni, hogy minden nap, minden egyes percében csak ő van a fejemben, semmi nem tereli el a figyelmem. Ez a fiú most együtt van valakivel és ez már tényleg annyira felerősítette a fájdalmat bennem, hogy nem akarok élni. Egyszerűen nem bírom tovább. Meg akarok halni csak azért, hogy ezt ne érezzem, mert elviselhetetlen. Amúgy tisztában vagyok azzal, hogy ez nem csak szerelem a részemről, hanem ragaszkodás is, valamiért nagyon kötődöm hozzá. Képtelen vagyok elengedni. Azért tettem fel a kérdést, hátha tud valaki olyat írni, amit még nem hallottam és segíthet rajtam.

Köszi mindenkinek!

25/N



2013. dec. 7. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Menj orvoshoz ez már beteges.
2013. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármit írhatunk de nem tudunk rajtad segíteni mert valójában nem is vágysz a segítségre.

http://www.youtube.com/watch?v=4iXnfzyLpTw

2013. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló problémával küzdök. Sok év után én most meditációval próbálkozom, ezzel:


http://www.youtube.com/watch?v=ZbnrY8GTAVQ


De van itt egy tanulságos történet is, ami szintén segíthet:


Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset. Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely a szomorú napokban vigasztalja, a nehéz helyzetekben bátorítja,

a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti. A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt. Egyetlen szót vésett bele: "ELMÚLIK".

2013. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónap még nem olyan sok ilyen szempontból, én pl évek óta érzek viszonzatlan szerelmet, de aztán már megszoktam. Teljesen nem törödtem bele, és még mindig fáj, de pl nem annyira mint 1 évvel ezelött. Meg én kiírom magamból a dolgot (napló, vers), az is sokat segít. Lehet nem most, de 1-2 év múlva jön más!
2013. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben,szabályosan belebetegedtem a dologba.Ilyenkor az ember mentálisan nem ép,lelkileg beteg.Ami mindenképpen fontos,hogy legyen minimum egy bizalmasod,akinek rendszeresen kiöntheted a lelked,és nem küld el a halálba,hanem meghallgat és bátorít.Legyenek barátaid,és legyen szociális életed,ne hanyagold a szórakozást,bulikat,közösségi programokat.A begubózást felejtsd el!Akarj élni,mert élni kell.Próbáld értékelni a legkisebb jót is,ami az életedben jelen van,és gondolj bele,hogy mások miken mennek keresztül,mégis tovább küzdenek.
2013. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nehéz dolog, hogy ne szeress, de nehéz az is, hogyha szeretsz. A legnehezebb, ha hiába szeretsz." (Anakreón)


Én már több mint 4 éve gyötrődök, az utóbbi fél évben még jobban, mióta hivatalosan is kiadta az utam. Jobb volt csalfa reményben élni, mint keserű igazságban. Nincs rá biztos gyógymód, én versekbe öntöm amit érzek és rajzolok, illetve káros szenvedélynek kezdtem hódolni. De a legfontosabb tényleg az, hogy legyen valakid akinek bármikor kifakadhatsz, meghallgat anélkül hogy tovább adná a dolgaid vagy csak bólogatna faarccal. Csak azért vagyok még egybe, mert a legjobb barátom mindig összekapart... Sajnos én más támaszt nem találtam 4 év alatt, ami segítene.

2013. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!