Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság be lehet így csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság be lehet így csajozni? 17/f (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes

Nem vagyok menő (de nyomi se, kocka se, inkább átlagos)

Nem járok diszkóba (se táncolni nem tudok, a diszkós zenétől pedig hányok)

Szoktam inni rendszeresen de annyit még soha nem ittam hogy részeg legyek (egyrészt a szüleim kitagadnának ha megtudnák, másrészt szeretek emlékezni mit csináltam előző nap este)


2013. dec. 2. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy helyes vagy-e relatív dolog. Azért mert te nem látod magad annak, más még láthatod helyesnek. Bár az tény, hogy sokat dobna a helyzeten, ha lenne önbizalmad, ami a kérdésből kiderült, hogy nem sok van.


Egyébként saját példát tudok említeni. Én is olyan fiúba szerettem bele pár hónapja, aki nem jár diszkóba, sem egyéb szórakozóhelyre, nem iszik alkoholt, nem cigizik és nem is a legmenőbb srác a környéken.

Szóval nem lehetetlen.. :)

2013. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele logikuson...A felsoroltak között van valami érdekes?
2013. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
o.O Nem küldte el a válaszomat...Gondolj bele, van bármi érdekes a felsoroltak között?
2013. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem be:D
2013. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ohh hogyne :D egy szep fogszabályzos fonott haju szemuveges torpe kis duci janykat foghatsz :D

ha nincs benned valami olyan ami fel kelti a lanyok erdeklodeset akkor sztem tartalan nem azt mondom h sose lesz nod de ne is szamits jo nore v eppen h most lesz a kozeljovobe. a masik sztem meg sokan nem szeretik a mindenapos ivos sracokat. mikor buli van akkor igyal de azt is mertekkel h te jozan legy es ha a csaj be van rugva akkor meg jol is jarsz (vicceltem :D )

2013. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na jo terjunk a targyra :D

legyel vicces (ne betanult vicceket hajtogass) alkalomhoz megfeleloen mondj egy ket kis vicces szot nem kell eroltetett. velem volt peldaul olyan hogy ket lany (ismeretlen) beszelgettet es valami olyasmirol beszeltek hogy mikor at ment a zebran stb stb ( ideztem a gyoziketol hogy "de szeretem má a zebracikot")

3 hetig ezen rohogtek. jo baratok lettunk es az egyiket fel csiptem 1 hetre :D igaz nem volt sok ido de egymasra untunk mondhatjuk ra hogy ez az egy het baratsag extrakkal volt, de azota is haverok vagyunk es szoktunk azota is talalkozni,hulyeskedni,beszelgetni ....

2013. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!