Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence1 kérdése:

Nekem olyan problémám van hogy azt hallottam aki nem lesz szőrös az arcán az homosexuális lesz? Ez igaz lehet? Mert 15 éves vagyok és még nem borotválkoztam de már ilyen apró fekete kis szőrök már jönnek az arcomon vagyis az orrom alatt.

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Édesistenem.
2013. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

igaz!


ettől lett az összes ázsiai férfi meleg :(((

2013. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A 10.kommentelőnek válaszolok hogy hülyeségeket ne írkáljon inkább valami értelmeset írjon vagy inkább semmit mert kamukat ne írkáljon mert ha tudnám hogy ki az akkor szét ütném a fejét mert nem bírom az ilyet amikor kamukat írnak hogy Én privátban miket irkalok amikor nem is igaz....de azért kösz mert még ha homi iis lennék akk téged még bottal sem piszkálnálak..! Csak ennyi!
2013. dec. 9. 17:27
 14/14 anonim válasza:
Már nagyon sokan leírták, de gondolom ilyenkor jól esik ha mégtöbben elmondják ;), én 15 évesen nem voltam szőrös, most kezdett nőni 16 évesen, de NEM voltam, nem is vagyok bu..zi, de több rokonom is ilyen későn érő, de egy se buz..i, szóval én 3 emberből aki 15 évesen nem volt szőrös 99,99% ban tudom hogy nem bu..zi. De ne foglalkozz ezzel, nehogy tudat alatt az ijetség bebeszélje ezt neked. Próbálj meg ne foglalkozni ezzel a hülyeséggel :P.
2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!