Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence1 kérdése:

Nekem olyan problémám van hogy azt hallottam aki nem lesz szőrös az arcán az homosexuális lesz? Ez igaz lehet? Mert 15 éves vagyok és még nem borotválkoztam de már ilyen apró fekete kis szőrök már jönnek az arcomon vagyis az orrom alatt.

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ettől még nem leszel az
2013. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen edes, en is a csajokert voltam oda, de nem nott szorom, es par ev alatt be is buzultam. Ha gondolod irj privit. 43F
2013. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem 15 évesen nemhogy az arcom de még a hónaljam se volt szőrös.....de mégse vagyok homokos


de ez marhaságte is tudod....akkor ennyi erővel akinek van szakálla vagy legalábbis nőne az meg 1000%ig hetero??! ennek semmi köze hozzá

2013. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kisbarack10 ***** válasza:
Ne haragudj de ha ilyet elhiszel hülye vagy. Miért lennél tőle meleg? csak 15 éves vagy ne hidd azt h ilyen hamar kiszőrösödsz ahhoz kell egy kis idő valakinek 17 évesen pucér a pofija. A homoszexualitás az agyhiba tehát nem lesz mindenki meleg ez születési rendellenesség.
2013. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az jó hír, mert én 14 éves korom óta kénytelen vagyok borotválkozni. Eddig se voltam homó, ezután se leszek. :D
2013. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmmi összefüggés nincs, nekem is elég gyér az arcszőrzetem, de mindig is a lányok felé húzott a szívem - és a megfelelő egyéb testrésze(i)m :D
2013. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, amíg nem borotválkozol addig bu zi vagy, ezt mindenki tudja.
2013. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy az!

De amikor már akkora a bajszod, hogy simán tudod harapdálni, akkor azért borotváld le, mert igencsak ronda látvány a serdülő pehelyszakáll! Meg utána már egyre intenzívebben fog nőni is!

2013. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15 éves koromban nekem sem nőtt, azt hittem hogy b*zi vagyok, el is szomorodtam, hogy mostantól fiukkal kell szexelnem. De aztán 17-18 éves koromban elkezdett nőni a borostám, nagyon megörültem hogy elmúlt a b*zi korszak és végre csajozhatok.
2013. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bence elobb ajanlotta fel privatban, hogy oralisan kenyeztetne, szerintem nala mar beindult a szortelen b*ziskodos dolog :( Tiltottalak Bence, remelem nem veszed rossz neven.
2013. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!